Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Eleven Hold létezik még?...

Az Eleven Hold létezik még? Vagy már felbomlottak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem bomlottak fel:)))))))))))) Maximum feloszlottak. De nem. Még megvannak és zenélnek:)))))
2008. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hiihhih :) háát a megfogalmazásomban :D megkell hagyni :) van némi kivetni való :D !!!
2008. máj. 20. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nap helyett más énekesük van, de persze léteznek még
2008. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem rég beszéltem a managerükkel és még nem találtak új éneklest, szóval aki ugy érzi beválna az jelentkezhet..
2009. júl. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mikor kilépett Nap az Eleven Holdból, az meghalt... Most van egy új énekes, de Nap nélkül az együtt egy nagy nulla, már bocsánat. / :

Én nem vagyok képes egy új EH dalt sem meghallgatni, egyszerűen nulla az eredetihez képest.

Amúgy, ha valaki nem tudná Nap polgári nevét: Török-Zselenszky Tamás, youtube-on így meglehet találni, van egy nagy rakat csodás dala, éééés tudom még ajánlani a www.zselenszky.hu -t is. :3

2012. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!