Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdetnek megfelelne ez az...

Kezdetnek megfelelne ez az MSA gitár?

Figyelt kérdés

[link]

Nem akarok gitár virtuóz lenni, csak úgy itthon gitározgatnék. Milyen márkák között érdemes amúgy szétnézni a tanuló-gitárok között?


2012. okt. 23. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is! Az MSA gitárokat nem nagyon ajánlanám, bár lehet hogy kezdéshez megfelelő, de a legtöbb darab selejt. Az unokatestvéremnek egy kis 3/4-es van... Azon kívül, hogy rezeg össze vissza, azon kívül kezdésre talán jó. De ha megnézted a gitár új árát, akkor láthattad, hogy igazából nem éri meg használtad megvenned az úriembertől, hacsak nem alkudsz. Szerintem gyűjts és vegyél értelmesebb gitárt, de persze ez csak az én személyes véleményem.
2012. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Milos válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét, sajnos nagyon silány minőség. Csak elveszi a kedvet a zenéléstől.
2012. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!