Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Házi stúdióba milyen előfokot...

Házi stúdióba milyen előfokot használtok?

Figyelt kérdés
Vonal szintű felvételhez milyen előfokot, multit érdemes használni? Ha feleslegessé vált cuccod van, akár vevő is lennék rá.

2012. okt. 24. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én külső hangkártyát használok, azon van 2 mikrofon és 2 stereo vonalbemenet előfokkal, insert bemenettel, fantommal ellátva.
2012. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, nekem is van egy ilyen rendszerem, de most az lenne a kérdés(bocs, ha nem fogalmaztam világosan)a bemeneti oldalon milyen cuccokkal állítunk elő jóféle szundot, amit vagy PC-n, vagy más rögzítőn fogunk tárolni, kevergetni, masterelni.
2012. okt. 25. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó mikrofon, előfok, kompresszor. Mást nem célszerű előzőleg rápakolni, mert utólag nem lehet visszacsinálni.
2012. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez is igaz! Van is mindenem, amit írtál, de...vonalból szeretnék felvenni. Kellene esetleg egy jó multi, ami emulált keverő szintű kimenettel, esetleg jóféle pre amp-okkal rendelkezik. A kérdést azért tettem, fel, mert olyan sok szar multim volt már, hogy nem merek jó tanácsok nélkül újba belemászni.
2012. okt. 26. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!