Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Muse rajongók! Szerintetek...

Muse rajongók! Szerintetek Dom Howard meleg?

Figyelt kérdés
Nem gúnyolódni szeretnék ezen, csak érdekel, hogy mások nem gondolkodtak-e még ezen? Nagyon sajnálnám, ha az lenne, mert annyira édes pasi, nagyon bejön, de akárhonnan is nézem, van egy langyi beütése:(
2012. okt. 25. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném
2012. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mar itt tartunk azon sem lepődnék meg ha Mattrol kiderülne. Domrol is el tudom képzelni. Nem valami férfias alakok.
2012. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Matt azét csak nem állapodott volna meg Kate Hudsonnal meg vállalt volna vele gyereket melegen... azért az elég meredek lenne, nem? Dom viszont... Egyébként azóta olvastam olyat külföldi fórumon, hogy erősen biszex a fiú és mostanában pasival fut:S :)
2012. dec. 24. 09:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Attol meg hogy Matt gyereket csinált Katenek simán lehet biszexuális.
2012. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 chris0823 válasza:
baromság! olvastam olyat is hogy amikor még nem volt meg a muse Dom járt egy lánnyal akit majdnem elvett de valami nem alakult jól és nem történt meg. lehet hogy néhány baromságuk miatt azt hited de nem.amúgy attól még hogy egy hapsi nem annyira kigyúrt vagy éppen egy ropi attól még nem biztos hogy meleg.szóval nyugodj meg nem meleg, és ettől még nem gúnyolódsz hogy megkérdezted.:)
2013. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még véletlenül sem!!!!!!!!
2013. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem tuti,hogy NEM.csaknem :D
2013. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!