Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik sp vagy...

Azok a lányok akik sp vagy flour (és társaik) rajongók, vajon tényleg a férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a kérdés joggal merül föl, mert hogy ezeknek és justin bíborkának meg a többieknek a férfi nemhez semmi köze az tuti.
2011. dec. 2. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Flour alatt Liszt Ferencet érted?
2011. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem mindenkinek van ilyen sztárért rajongó időszaka, hidd el majd felnőnek és lesz egy értelmes kapcsoltuk amikor nevetve tekintenek vissza, hogy jesszus ez az ember én voltam? Addig pedig had éljék kimagukat :)) Én nem tartozom egyik rajongó táborába sem, de pl: Fluor, SP zenéjét néha hallgatom, de teljesen más híres embert szeretek ;) Szerintem ez nem függ attól, hogy kihez vonzódnak, mert lehet nem szereted Őket /Bíbort én se/ de attól még mindegyik (kis)fiú... :)) 14L
2011. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
embereket szeretek* (nem egyet, mert bandáról van szó)
2011. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aranyos a kérdés :D
2011. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látom ráérsz, ha ilyen kérdéseket teszel fel!
2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíteném a kérdést: az, hogy valaki szeret egy zenét, ideális esetben nem jelenti, hogy tetszik neki az előadó. Ez csak a hülye tinipi.csákkal van így. Az más kérdés h Fluor és társai zeneileg is szarok.
2011. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igen
2012. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
42%
aki a rajongója JUSTIN BIEBER-NEK, és lány az a pasikhoz vonzódik, épp ezért bírja JB-t !
2012. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!