Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gyártótól ajánlottok...

Milyen gyártótól ajánlottok Telecaster gitárokat olcsón?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Telecaster formájú gitárt, olyan jó kis Fenderes hangzással, viszont egyáltalán nem szeretnék sok pénzt rákölteni.
2012. okt. 27. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Squier. Mennyiért szeretnél?
2012. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Max 25
2012. okt. 27. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Hehehe, végre hallottam egy jó viccet a mai nap :D 25-ért semmilyen formájút nem kapsz szinte, nemhogy jó kis Fenderes hangzású Telét. Kb. olyan 80-90 körül vannak újonnan a Standard Telék, azok egész elviselhetőek. Fenderes hangzású tele a Fender 182k a legolcsóbb ami már nem csak arról szól, hogy rá van írva a fejére, hogy Fender.

BTW én ezt fogom venni, amíg nem engedhetek meg magamnak egy Fender Telét

[link]

2012. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Emlíették a Squier affinity -t, az számomra teljesen ideális lenne és tökéletes ;) S igen olcsó :)
2012. okt. 28. 00:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért az messze van a Fenderes hangzástól. És az 57 900.
2012. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem bejön :)


De vagy egy telecasteren, vagy egy Epiphone LP -n gondolkodom.


Ha Epiphone LP, akkor milyen típus érné meg nekem a legjobban? A lényeg, hogy az alapszerkezet jó, stabil legyen, a hangszedőket lehet majd később kicserélném, egyebek :)

2012. okt. 29. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:
A LP még drágább, az 90k újonnan, 60k használtan.
2012. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!