Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a Green Day-ről?

Mi a véleményed a Green Day-ről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed a GD-ről és mik tőlük a kedvenceid?

2012. okt. 30. 16:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc bandám:)

Kb. az összes számuk tetszik,de a leginkább kedvenceim: Boulevard of Broken Dreams, Holiday, Give Me Novacaine, Wake Me Up When September Ends, Know Your Enemy, Time of Your Life, Are We the Waiting és még sorolhatnám:) Neked? :)

16/l

2012. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Baromi jó banda! Kedvencek: wake me up when september ends, 21 guns, boulevard of broken dreams.
2012. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
A Time of your life az egyetlen jó számuk szerintem. Számomra elég fantáziátlan, úgy az egész. Meg amit az énekes lenyomott pár hete hiszti..... Jézusom, annyira mű és béna volt...
2012. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában szerettem meg őket igazán, és az összes számukat imádom :)
2012. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta ismerem őket, de igazán nagy rajongó csak mostanában lettem. Néha 2-3 komplett albumot letolok egymás után. Kedvencek a broken dreams, nuclear family, kill the DJ, wake me up, time of your life és szinte az összes, nagyon kevés számuk van amit nem szeretek
2012. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Am szerintem nagy arcok, én tökre röhögtem Billie Joe "hisztijén". Tuti, hogy nem normálisak, de jó zenét csinálnak, úh addig nincs baj :P
2012. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kedvenc bandám, borzasztóan értik a dolgukat :D

Szerintem a pár hete leadott "hiszti" tök jogos volt tőlük, még én is kiakadtam, pofátlanság volt az egész.

A kedvenc albumom a 21st century breakdown, de mostanában az Uno-t hallgatom szarrá. a kedvenc számaim a Homecoming, a 21 guns és a Troublemaker :)

15/l

2012. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc zenekarom, szerintem ők azok akik ennyi év után is tudnak jó albumot csinálni amit sokan szeretnek. A "hisztiről" meg csak annyit hogy abszolút jogos volt mert a szervezők szépen lefaragták az idejüket kb félidőben, mert az előttük lévő Usher 25 perccel eltolta a fellépését és szerintem a Green Day többet tett le az asztalra... :)
2012. okt. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

fuu de szeretem.miken mentem keresztül,és mindig betettem néhány számukat és tovább léptem!de szeretem:")

green day-21 guns talán a kedvencem:D

2012. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Rokus2000 válasza:
42%
IMÁDOOOOOOOOM!!!!!!!!!!!!! az összes haverom függőnek tart .... hatalmas fan vagyok :DDDDDD !!!! nálam van egy szabály minden nap legalább 5 szám. nincs kedvencem... IMÁDOM AZ ÖSSZESET!!! szerintem nagy arcok tény hogy őrültek... És tök jogos a "hisztije,,!!!
2012. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!