Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction utálóknak...

Okoska:) kérdése:

One Direction utálóknak mondanák egy sztorit! (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A padtársam (fiú) lebu*zizta a One Directiont, én meg persze meg védtem őket, mivel directioner vagyok. Azt mondtam neki hogy tavaly még te is szeretted tőlük a WMYB-t. Erre azt mondja hogy az régen volt. Ez lényegtelen is, de ami ezután jött, attól sírva szaladtam volna ki a világból.. :o Megkérdeztem hogy akkor még is milyen zenéket szeret. Azt mondja hogy minden félét. oké, de aztán megkérdeztem hogy akkor mi a csengőhangod. Erre azt mondja hogy Skrilex Bangarang. Elfogadtam de aztán megkérdeztem hogy szereted a GreenDayt? Erre meg azt mondja hogy: - Mi az? talán egy másik kis b*zi zenekar? Majd elmúlik. Komoly a pofám leszakadt hogy nem tudja..! Zenei alapműveltség nulla..


Nem az a lényeg itt amit most leírtam hogy ki milyen zenekart ismer, hanem hogy az még mindig jobb hogy rajongója vagyok a One Directionnak, Miley Cyrusnak és az ÚJ justin biebernek, de emellett még a GreenDaynek, Kornnka, Beatlesnek..stb.. minthogy azokat a béne tuc-tuc zenéket hallgassam, és ne ismerjek zenei legendákat.. Vagy nem??



2012. szept. 23. 23:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
92%

Fantasztikus ,kosz,h megosztottad veunk.

Ennek baromi sok ertelme volt-.-..

2012. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
86%
Holnap suli.Vagyis ma.
2012. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
85%
Persze, a zenei ízléseket lehet rangsorolni. Ja, nem.
2012. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 sine ***** válasza:
46%

Nem akarlak megbáéntani de a Beatlesen kivül a felsoroltak közül egynek se sok kösze van a zenei legendahoz. Mind csak felfuttatott banda, mondjon barmit is az Mtv.

Régen en is hittem hasonlokat de amikor meglattam hogy az MTV ev filmje pl a Twilight meg ilyenek hat elszégyelltem magam a világ helyett is:)

2012. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Ezeket, kifejezetten azoknak szántam akik a One Directiont lebu*zizzák. És istenítik az ő zenéjüket. Tudom hogy holnap iskola van, de miköze van most ehhez??:)
2012. szept. 24. 00:37
 6/78 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten ezekre értettem a zenei legendákat (persze ezek is azok szerintem), csak pár bandát említettem. Ezen kívül még van jó pár, csak nem volt már kedvem mindet felsorolni most:)
2012. szept. 24. 00:40
 7/78 sine ***** válasza:
33%

Szerinted ezek is zenei legendak?

Jaaj :)

Majd lassan felnősz te is:)

Nem tünt fel hogy miley-t pl felfuttatták? Most hogy kiöregedett a Disneyröl mar megy is a süllyesztöbe aztan sorban a többi is. Ezeket a disneys sztarokat pusztan a markabol kihozhato maximalis haszon miatt futtatják igazi tehetségük nincs de minden profin alájuk van rakva vágod hogy amerikaban egész iparág epül ezekre a srácokra?:)

One direction igazabol meg nem rossz nekem nincs velük bajom , ök nem a futtatott bandák közé tartoznak de kérdés hogy nem csak egy 1 számos banda lesznek a sok közül.

2012. szept. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 sine ***** válasza:
28%

A lényeg hogy azt hallgasd ami neked tetszik és sz*rd le hogy kinek mi a velemenye rola.

A zenei legendak köze sorolast pedig felejtsd el mert ezek miatt jogosan ugranak neked. Csak hallgasd és halgass:)

2012. szept. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
35%
Hát ez nem volt egy érdekes story. De én is kb. így vagyok, de én nem a Kronnka-t, a Beatles-t, a GreenDayt szeretem a One Direction-on kívül, hanem mondjuk az Eavanescencet, a Rammonest, a Red Hot Chili Pepperst. Ezeket imádom csak úgy mint a One Directiont. Am meg nem értem ,hogy miért kell leb*zizni az 1D-t. És mi van ha az egyik meleg, vagy mindegyik az? Nem értem miért kéne ezért Őket elítélni. Nem tehetnének róla, és mondjuk ott van Adam Lambert,aki köztudottan meleg, és mégis a legtöbb ember szereti.
2012. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
38%
szegény Dio...
2012. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!