Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti jelentkeztek erre megveszít...

Ti jelentkeztek erre megveszítek ezt a Cd?

Figyelt kérdés
Tudjátok van most az a játék ha megvesszük a Take Me Home cd akkor nyerhetünk egy utazást és egy találkozást a One Directionnal ? Valaki tervezi hogy megveszi a cd-ét vagy csak én hiszek ezekben a mesékben még??

2012. nov. 2. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a One Direction? O.o
2012. nov. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te elolvastad a játékszabályzatot?? mert nem csak abból áll ám a vrseny h te megnyered azt szép és jó !! ;) oda vízum meg stb kell!
2012. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
elolvastam elvileg minden kis buktatót de nem találtam semmi olyant.
2012. nov. 3. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
és a szüleid ki is fizetik a 15$/fő vízumot,transzfer,biztosítás és egyéb költségek.? :O mert ezek se 2 fillérbe vannak .. :| (de megsúgom hogy énis jelentkezek rá ;))
2012. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
megsugom nem a szüleimmel élek. és nem a fillérek érdekelnek hanem az hogy valaki megveszi-e még tudom mennyibe kerül elolvastam a játékszabályzatott megnéztem mi mennyibe kerül megis veszem de mennyi az esélye hogy én nyerek?
2012. nov. 4. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:
okéés :) én is utána néztem azért kérdezem mert a sok kis naiv tiniribi csak meglátja azt hasraesnek h találkozhatnak velük azt fogalmuk sincs h mi hogy megy :| :DD de az nekem/nekünk az csak jó mert ha nekik ezek nincsenek meg akkor nekünk nagyobb az esélyünk a nyerésre :DD a nyerési esély 1:1000?! :D
2012. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van már ha persze elindul a játék ha megveszik 1000 de remélem meglesz de hogy meglegyen a pénz előszőr bankot kéne rabolnom csatlakozol? xD
2012. nov. 5. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:
neeem köszi :DD ezt a bulit inkább kihagynám :D ne félj meg lesz az 1000 db ;D
2012. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia :) Én ha nem lenne a Bring Me To 1D akkor is megvenném :)
2012. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D
2012. nov. 7. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!