Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiúk! Miért utáljátok Justin...

Fiúk! Miért utáljátok Justin Biebert és a One Directiont?

Figyelt kérdés
Miért tarjátok őket b*zinak mikor ti is nagyon jól tudjátok hogy nem azok, mindegyiknek van/volt barátnője. Ez kizárja azt hogy b*zik lennének. Szóval. Miért?
2012. nov. 4. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Biber: Tehetségtelen és a hangja olyan mint a macskámnak.


One Direction: 9gag-en egy csomó olyan kép volt hogy egymás farkát fogdossák koncerteken szóval ők biztos hogy b*zik.


Ha jó zenét akarsz hallgass limp bizkitet.

2012. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom velük...mindenki olyan amilyen.

De a zenéjüket ki nem állhatom...

2012. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nézz csak rá Jb-re

A feje szinte kívánja, hogy behúzzak neki.

Ehhez meg még jön a lányhangja, ami felteszi az íre a pontot. Plusz sz.r zenét játszik.

A One direction-t meg nem ismerem szerintem jobb is.

2012. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én annyira sem tartom őket, hogy utáljam. Timikét a barátok köztből utálom ( a régit is), de ezeket a köcsögöket leszarom.
2012. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1.: Arra nem gondoltál hogy szerkesztett? Hatalmas rajongójuk vagyok, és tudom, hogy úgysem igaz...Miből gondolod hogy igaz a kép???
2012. nov. 5. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Te miből gondolod hogy nem igaz?
2012. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd:)
2012. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elég sokan mondják, hogy "majd kinövöd". És ILYENKOR szoktak jönni azok, hogy nem is, örökre szeretni fogoooom, stb. Ezt nem mondom, mert nem mondom hogy igaz amit állítasz, azt mondom nem tudhatom. LEHET, mondom lehet, hogy 5-10 év múlva úgy fogok rájuk nézni mint taknyos kisgyerekekre...Szóval ezt nem tudni.:)
2012. nov. 6. 16:41
 9/11 Lakalivi ***** válasza:
69%
Háát én lány vagyok de egyszerűen nem bírom,nem tetszik a stílusa,szar a hangja JB-nek , de hát ahogy mondani szokás ízlések és pofonok, Szerintem lerí a nyálas fejéről hogy b*zi.......
2012. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Engem men zavar h valaki b.u.z.i.Ha valaki meleg azt nem befolyásolja a karrierjét.Mindenkinek a magánügye hogy melyik nemet szereti.Példa

Freddie Mercury

Isten nyugtassa ő is meleg volt de a Queen énekese.A bandának nagy sikere volt.Nem zavaratták magukat hogy az énekes és asszem a gitáros is melegek voltak.

Justin Biebernél és az 1Dnél més a helyzet.Nekik alapból nem annyira jó a hangjuk.A média által vannak itt ahol vannak.Ők a 9ről mentek a 10re.Nem mint Eminem.Eminem egy rapper aki Dirtoitban nőtt fel a négerek között.A 0ról indult.Nagyon szegény volt a családja(8 mérflöd).Most ő is a 10en van.

Én a homoszexualitást cáfolom de a média segitségével JB és 1D tin!pics@ bálványok.

2013. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!