Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyikre érdemes...

Zakk kérdése:

Szerintetek melyikre érdemes beruházni? ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erre a három gitárra gondoltam :

1:epiphone goth explorer pb

2:jackson js32t kelly sw

3:jackson js32t king v blk

+vélemények h az árhoz képest érdemes lenne beruházni rá stb, meg, hogy minden rendben van e a gitárral.



2012. nov. 4. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát több helyről hallottad és ez elég neked, hogy azt mondd, hogy semmiképpe? És melyik modellre mondták?

Mi az a több hely? Hány customer review-t olvastál el róla?

Mi az, hogy nincs jól megcsiszolva a nyak? Szálkás? :)


Emberek, kicsit gondolkodjatok már. Hihetelen, mennyire nem képesek sokan manapság utánanézni valaminek és mennyire azonnal elhisznek ellenőrizhetetlen forrásból származó pletykákat.


Ugyan engem annyira nem érdekel, de már kíváncsiságból utánanéztem.

Ultimate Guitar: 12 review, 10 pontból 8.4-et kapott. Az elég jó.

Musician's Friend: 122 review. 5 pontból 4.7-et kapott, szintén elég jó.

zZounds: 184 rating és 14 review, 4.5 pont az 5-ből.

Guitar Center: 32 review, ebből 25 ötcsillagos.

SamAsh: 9 review, 4.4 pont az 5-ből.


És így tovább. Nyilván mind hülye és nem hallotta, hogy "semmiképp se szabad megvenni, mert nem jól van csiszolva a nyak"...

2012. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még valami:


Ha egy ismeretlen itt a GYIK-on azt mondja, "ez szar, ne vedd meg" minden konkrét indoklás nélkül, mer "azt hallotta", akkor te elhiszed kapásból?

Ez olyan, mintha az utcán odamennél az első idegenhez és megkérdeznéd tőle, hogy mi a véleménye erről a gitárról...


Amit az első hozzászóló mondott, abból látszik, hogy nem nagyon ért hozzá. Akkor meg minek mond ilyen magabiztosan olyasmit, ami befolyásolja mások döntéseit?


Egy ilyen dolgot kétféle módon lehet valamennyire hihetően értékelni:

1. saját tapasztalatból, tehát vagy használni sajátot, vagy bemenni a boltba és kipróbálni, de nem 2 percre

2. Gondosan végigolvasni a neten minden hitelesnek vélhető elérhető véleményt róla (persze ez még mindig kevésbé hiteles, mint a saját magad által szerzett tapasztalat, de egy jó általános alapot már ad róla)


Azt hallani valami havertól, vagy olvasni egy fórumon, hogy ezért vagy azért nem jó, gyakorlatilag nulla, szinte semmit nem jelent. Aki ez alapján hoz döntést, az olyan, mintha nem is gondolkodna.

2012. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Ne hülyéskedj már! Több zenész barátom van, akik sok-sok éve Epiphone gitáron játszanak, és nagyon jók (gitárok és zenészek is) én is Epiphone-on játszok, és teljesen megvagyok elégedve vele. Egy gond van velük, ami tényleg a legtöbbnél baj: a gyári hangszedő általában nem a legjobb, előfordulhat, hogy ezt cserélni kell. De ha nem értesz hozzá, legalább ne beszélj hülyeséget!
2012. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké de a jackson gitárok közt melyiket válasszam?
2012. nov. 7. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem a Jackson gitárokat, szóval az Epiphone-ra szavaznék. Ha jobban megnézed a két Jackson majdnem csak formában különbözik. Az Epiphone ráadásul ragasztott nyakkal van, míg a Jacksonok csavarozottal. Ez is jó pont. Nem ismerem ezeket a gitárokat, de látatlanban az Epi-t választanám. Ha mégis a Jackson mellett döntesz, akkor válaszd ki, hogy melyik tetszik jobban alakra, mert mondom, hogy felszereltségben gyakorlatilag ugyanaz.
2012. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!