Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Birkákkal akarok foglalkozni....

Birkákkal akarok foglalkozni. Mennyiért érdemes megvenni darabját? Hol veszik a tejet, gyapjút, húst le Debrecenen belül őket és mennyi idős korban? Szerintetek erre megéri beruházni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon már nem érdemes, nem éri meg birkát tartani..
2012. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vaterán keress rá.
2012. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, okt 10-ig van időd átgondolni.

Sajnos az állapot: használt, de probáld meg hátha.

2012. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

amíg ezeket a kérdéseket a gyakorin teszed fel, addig semmiképpen sem éri meg!

ha képben leszel, tudod, hogy mit akarsz, milyen célra, mik a piaci árak, stb akkor érdemes ilyesmin gondolkozni.

2012. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom mennyi 1 darab birka csak a "termékeit"nem tudom hol veszik le Debrecenben.És már az ól is épül nincs földünk csak kertünk,nincs traktorunk.
2012. szept. 28. 13:30
 6/8 A kérdező kommentje:

NA ÉS KECSKÉVEL MEGÉRI FOGLALKOZNI?

VAGY MIVEL ÉRDEMES MERT VAN NYULAM IS ÉS AZT NEM LEADOM HANEM MÁS EMBEREKNEK ELADOM ÉS ÚGY GONDOLTAM VALAMI MÁS ÁLLAT IS SZÓBA JÖHETNE.

2012. szept. 28. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Tyúk, kacsa, liba?
2012. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szeintem a tyúk+valami szárnyas lesz még csak jövőre mert akkorra lejebb megy a tengeri ára.és a tyúkot hol tudnám eladni?
2012. okt. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!