Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a LMFAO-ról?

Mi a véleményed a LMFAO-ról?

Figyelt kérdés
És ami fontos , hogy ŐSZINTÉN válaszolj!

2012. nov. 4. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Jól lehet rá bulizni, vicces, szerethető, de mérföldekre van attól, amit én színvonalas zenének hívok. Semmi baj sincs vele, amíg valaki nem veszi komolyan.
2012. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az első megfogta a lényeget. Általában én is "ledivatf.os"-ozom, pedig néha jókat lehet rá szórakozni (még úgy is, hogy... NAGYON nem vagyok partiarc, de megteremti a hangulatot). Fülbemászó dallamú, egyszerű. Ettől függetlenül még ugyanúgy tudom szapulni (:DD), de annyira nem érdekel, hallgatok olyat ami megfog. Ha úgy veszed, ahogy kell, akkor nem kell itt kiutálni.
2012. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
85%

Én nem szeretem!Ez csak egy ilyen "marketing ,biznisz" banda mint a legtöbb pop ,hip-hop előadó amerikában .

Szerintem a semmiért keresnek pénzt és csak több helyet foglalnak el a zeneiparban!Szerintem nem is ők írják a számaikat

2012. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Hülyéskedni lehet rá, de komolyan venni nem tudom. Csak egy hirtelen felkapott dolog volt, ezt most felváltotta a Gangnam Style. Majd azt is elfelejtik, és jön egy újabb gyöngyszem, és így tovább...
2012. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sz.a.r
2018. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!