Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik sokan...

Miért nem szeretik sokan Zámbó Jimmy-t? Miért van a legtöbb helyen tiltólistán?

Figyelt kérdés
Nagyon megosztó volt a jelek szerint, de nem tudom elképzelni, hogy lehetett és a mai napig hogy lehet egy ekkora tehetséget utálni? Kivételes hangja volt, ilyen nem terem minden bokorban. Nagy zenei tehetség, képzett, stabil, nagy terjedelmű hang. Kiváló zenész. Mit nem szeretnek rajta azok, akik nem szeretik? Valaki magyarázza el, mert nem értem. Azt meg végképp nem, hogy miért nem játsszák soha a zenéit a rádiók, és miért húzzák le, hogy csak mamiknak való, mikor az ilyen tehetség mindenkinek való.
2012. nov. 4. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Valóban jó hangja volt, tehetséges is volt, de a számai valami elképesztően pocsékok voltak, pár kivétellel. Legalábbis nekem ez a félig mulatós, félig nyálas romantikus stílus egyáltalán nem jön be, és van egy olyan érzésem, hogy sokan vannak még így. Jimmynek volt egy célközönsége, akik fanatikusan oda voltak érte, nevesül a munkásosztálybeli középkorú asszonyok, de egyéb rétegeket nem nagyon tudott megszólítani.
2012. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én tizenévesként és most, huszonévesként is őt hallgattam.
2012. nov. 5. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Megmondom őszintén, én egy számát szeretem, a "Még nem veszíthetek" címűt. Ebbe nagyon beletalált anno. A többi számát a félig mulatós hangulat miatt nem szeretem (lehet van még ami nem ilyen, de kimondottan nem kutattam). Ennek ellenére Ő az egyik nagy kedvencem. Ilyen hanggal mint Ő, kevesen rendelkeztek.
2012. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

A hangjával valóban semmi baj nem volt.

A számai viszont valóban iszonyúan giccsesek voltak, engem személy szerint irritált.

A szakma a színvonaltalan számaiért igazán soha nem fogadta be.

2012. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a halála előtt és után is annyi volt körülötte a felhajtás - kezdve azzal hogy királynak hívták és istenítették - hogy ezért a "ciki" előadók közé sorolható, hiába van jó hangja. De úgyis eljön egyszer az az idő, amikor a cikiből menő lesz, és akkor majd mindenki Zámbót fog hallgatni divatból. Így volt ez a 80-as években a Modern Talking-gal is, az elején nagy sláger volt, aztán ciki volt beszélni is róla, majd a 90-es években meg 2000 után is volt egy időszak amikor menő volt.
2012. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert hiába volt az ország egyik legtehetségesebb énekese, elpocsékolta a tehetségét gagyi mulatós zenékre. Ezért, ha volt egy-két jobb száma, arra is rányomta a bélyegét az, hogy egyébként szarokat csinált.

Meg nekem személy szerint a bulvárhiszti sem volt szimpatikus, hogy az élete minden percébe beengedte a sajtót.

Hasonló a helyzet Lagzi Lajcsival: nagyon tehetséges és képzett zenész, erre Dáridózott évekig. Milliomos lett belőle, de szakmailag egy senki,

2013. jan. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Ennyi balfék süket rakat szerencsétlent én még egy helyen nem láttam !


Közötök nincs a zenéhez! Mulatós???!!!!! na neee


Ő lírai műfajt énekelt teljesen egyedi úgymond "jimmy stylusban"!


Semmiféle mulatós daláról nem tudok, pedig gyerek korom óta egyik példaképem!


Tudjátok ki a mulatós??? majd én elmesélem nektek az a szájbatekert gádzsó postás józsitok roberto a mulatós masszőr , merci zenekar,de sorolhatnám még a gagyibbnál gagyibb " avagy sírva visít a magyar" sztárjaitokat.

Jimmynek semmi köze nem volt ezen népszerű fosláda műfaj képviselőihez.


Tetszik vagy sem még mindig Jimmy az etalon énekes borzasztóan tudott!


Csak halkan megjegyzem hogy :


Kevesen engedhetik meg maguknak hogy énekeljék a dalait..

Rettenetesen jól kell valakinek énekelnie ahhoz hogy nagy közönség előtt bevállalhasson egy Jimmy nótát!


Nos az imént felsorolt sztárok közül nem tartom valószínűnek hogy ezt a luxust bármelyikük is meg engedheti magának!


Őrületesen nagy hang volt! élőben is:


http://www.youtube.com/watch?v=R0O_4Py48Xs


Hiába a vér, aki esetleg nem tudná természetesen cigány volt :))nem véletlen hogy ennyire tudott!


Lehet őt szeretni nem szeretni de a tehetséges vitathatatlan és arra kérnék mindenkit hogy felejtse el hogy ő Mulatós semmi köze a mulatóshoz!

Ez Jimmy Stylus! lírai pop rock keveréke teljesen egyedi!

Ne terjesszetek róla tévhitet, azért mert nincs fületek a zenéhez és nem tudtok különbséget tenni a zenék műfaja közt.


Nagyon szépen köszönöm előre is!

2014. jan. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló! Köszönöm a választ, maximálisan 100 %-os! :-))
2014. jan. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!