Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cort AD810, vagy Ibanez V50...

Cort AD810, vagy Ibanez V50 akusztikus gitárok közül melyik a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Első gitárnak szeretném, hangszerboltban mindkettő volt a kezemben, hallottam a hangjukat, de nem tudok köztük dönteni.

Hosszabb távon melyik érné meg jobban?



2012. nov. 7. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre akkor lehetne igazán segítőkész választ adni, ha lenne olyan ember, aki mindkét gitárt hosszű távon használta volna és ismerné, mennyire megbízhatóak összehasonlítva.

Ilyet szerintem nem nagyon fogsz találni.

Minden más vélemény a te szempontodból nem sokat ér, mert például én ismerem a Cortot és használtam, nyugodtan merem ajánlani, de nem ismerem az Ibanezt, ezért nem mondhatom, hogy annál jobb vagy megbízhatóbb.

2012. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ebben teljesen igazad van.

Az az igazság, mikor 2-3 éve szöget ütött a fejembe, hogy szeretnék gitározni, a Cort gitár fogott meg igazán, és rosszat nem is igen olvastam róla.

Az Ibanez tetszene nagyon, de csak szettben vásárolható meg jelenleg, a Cortnál 7000 Ft-tal drágább, viszont a szett pluszdarabjai nem túl jó minőségűek (pl tok), vagy feleslegesek számomra (jelenleg legalábbis).

Ebből a szempontból a Cort lenne jobb vétel, hiszen megfelelő minőségű húrokat, tokot, stb hozzávásárolva is néhány ezerrel többe jön csak ki.

Na, ilyeneken hezitálok még... :)


Off: Több helyen láttalak itt a válaszadók között, jól sejtem ugye, hogy az aktivgitar.hu oldalt is Te szerkeszted? Ebben az esetben gratulálnék, illetve megköszönném a hasznos és érdekes dolgokat, amiket az elmúlt napokban ott találtam! :)

2012. nov. 7. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm, igen, én csinálom az oldalt. :)
2012. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is csak az AD810-ről tudok nyilatkozni, nekem is van egy. Szerintem jó kis kezdő gitár. Sőt nem is csak kezdő gitár. Mindenképpen megéri az árát. A Cortok elég jó minőségűek, és az áruk sem rossz. Az Ibanez-ról sajnos én sem tudok nyilatkozni.


OFF: Én is gratulálok az oldalhoz Aktív gitár! :)

2012. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!