Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Roland Cube 40 XL vagy Peavey...

Pozmester kérdése:

Roland Cube 40 XL vagy Peavey Vypyr 30? Főleg olyanok válasza érdekelne, aki próbálta már mindkettőt! Főleg metal zúzásra kéne, egy nagyobb nappali méretű helyen, elektromos dob mellé.

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nem próbáltam egyiket se, de én a Rolandra szavaznék, nekem egy 15-ös cube van és egy 6 tagú zenekarban sokszor rám is szólnak, hogy hangos! :-) Nagyon jó hangja van, és nem utolsó sorban kiválóan bírja a strapát!
2012. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is egy Cube 15X van, azt cserélném nagyobbra. Ismerem és szeretem a COSM modellek előnyeit - szép, tiszta hang, jó minőség - de töb helyen olvastam, hogy a 40 XL hajlamos zúgásra, a Vypyr-t pedig nagyon dicsérik mind hangerőben, mind hangzásban. A szívem a Rolandhoz húz, de ha megérné, váltanék Peavey-re...:)
2012. nov. 20. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltam mindkettőt, az utóbbiból van is egy 120 w-os csöves kombóm. Agyonveri a Rolandot a Vypyr!
2012. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!