Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted visszakapjuk valaha...

Szerinted visszakapjuk valaha a régi Linkin Parkot?

Figyelt kérdés

Szörnyű , hogy a pénz annyira motivál, hogy képesek elfordulni a hybrid theory és meteora stílusától és átváltani egy olyanra amiből több pénz jön....

A másik az hogy Chesternek már 2 bandája van....:@

Persze az új stílusukkal is lehet szeretni őket,de már nagyon nem ugyanaz. Plusz már minden 11+ év fölötti belájkolja őket a facebookon :@@@@ És a youtube-on a videóikat is kb 58.437.253 ember nézi:@@@@@@@@@@

Ezeknek én nem tudok örülni, mert így oda a kiválasztottság az egyediség....



2012. nov. 24. 14:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy kell a változatosság is, de azért ennyire nem kéne belerontani a dolgokba....
2012. nov. 24. 14:09
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Rendben, most megy ki és szívj egy kis friss levegőt. Amíg ökörségekből építkezel, addig tudatlan vagy és hülyeséget beszélsz. MESSZE nem a pénz motiválja őket... Gondolom nem tudod, hogy az ezredforduló tájékán a nu metal volt a menő, kb. mint most a Direction sz.arság. Akkor LÉNYEGESEBBEN "mainstreamebbek" (ez de szép szó) voltak, mint most. Azért fordultak el a régi stílustól, mert unták, ennyi. Nem akarták beskatulyázni magukat egy stílusba, mindig törekedtek/törekednek a sokszínűségre. Régen a banda neve is Hybrid Theory volt, csak aztán nevet kellett váltaniuk, így lettek LP, az első album neve meg HT. Akkoriban nem voltak egyediek, most azok(igazából a Limp Bizkit és a KoRN már néhány évvel azelőtt mindent csinált, amit később ők is, tehát egyáltalán nem volt újdonság a zenéjük. Gondolok itt az elektronikus elemekre, a hip-hop metállal keverésére stb.) Chester-nek két bandája van. NAHÁT! Képzeld, Mike-nak is! És akkor mi van? Ráadásul még az időzítésed sem volt jó, hisz a Chester a Dead by Sunrise-sal 2009 környékén foglalkozott leginkább (akkor jött ki az albumuk is).

Azt meg már meg sem említem (na jó, de, most megteszem), hogy a "kiválasztottság" nem hogy egy lapon, még egy könyvben sem említhető velük... Nem is volt soha. Mindig mainstream zenét játszottak, másképp nem nagyon adtak volna el a Hybrid Theory-ból vagy 24 milliót...

Errek mondják azt, hogy ha csöndben maradtál volna, bölcs maradtál volna... Vagy nem.

2012. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizkittel értek egyet.

A nu metal is nagy divat volt, abból is jött ám a pénz.

Nem akartak ugyanolyan albumokat kiadni, mertek változtatni. De ha nézel koncertfelvételeket, láthatod (és hallhatod), hogy a régi számokat sem sajnálják a koncertekről, pl. 16 számból van 6 új, a többi régebbi. :) És így látszik, milyen változatos és sokszínű egy koncertjük... Amúgy meg sajnos nem minden zenekarról lehet elmondani, hogy még ma is egy rakat számot játszanak az első albumaikról - de a Linkin Parkról IGEN. Ez még mindig ugyanaz a Linkin Park, csak új stílusokat is kipróbálnak, ennyi.

Az meg ne zavarjon már, hogy Chesternek 2 bandája van... Legalább többet hallhatod a hangját, a DBS is nagyon jó zenét tol.:)

Na meg mindig lesznek olyan 12 éves kis nyomik, akik belájkolgatnak mindent a féjszbukkon. Közben meg csak a Burn It Downt ismerik (vagy azt se, csak hallották a LP nevét, és akkor már nagyon kemények)... Na mindegy, őket magasról le kell sz.rni - vagy amit szeretek, beégetni azzal, hogy ha már ő akkora nagy "fan", akkor kérdezgetni kell tőle dolgokat a bandáról, és csak nyögni fog, mert nem tud semmit. Bár az előbbi értelmesebb, az utóbbi csak az én véleményem. XD

Azon meg végképp ne idegeskedj már, hogy mennyi a nézettségük. :))) Inkább ezt nézzék az emberek, mint kiherélt lányhangú pop"sztárokat".

2012. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a LP elég felkapott banda (már jó ideje) ahhoz, hogy a pénz miatt ne kelljen elfordulniuk a régi stílusuktól, más lehet az oka. Bár én mostanában már nem hallgatom őket, így nem tudom, milyen nagy a változás, de azt logikusan végiggondolva senki sem várhatja, hogy egy kb. 15 éves banda végig ugyanazt tolja. Akkor meg az lenne a baj, hogy egy helyben toporognak... Ahogy előttem is leírták már, a nu metál időszaka már lecsengett, és szerintem örülj, hogy "csak ennyit" változtak. Nézd meg a Kornt például... Arról nem is beszélve, hogy a bandák emberekből állnak, tehát ők is változnak, ha pedig hűek akarnak lenni magukhoz, a zenéjük is változni fog. Az egyediségtől pedig a LP mindig is elég messze állt, amit bizonyít, hogy nem találsz egy olyan, akár rózsaszín pólós, felnyalt hajú srácot sem, aki ne fújná kívülről 1-2 számukat. Akik képesek ilyen széles körben befutni, azok erősen a mainstream kategóriába tartoznak. Amivel nincs baj, csak tudjuk már, hogy mi van.:)

Az pedig, hogy Chesternek két bandája van, nem tudom, miért zavar téged. Rengeteg zenekar tagjainak van több bandája is. Nem tudom, miért akasztott ez ki téged ennyire...

2012. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Chester-nek két bandája van. NAHÁT! Képzeld, Mike-nak is! És akkor mi van?"

Igen is nagy probléma.Egy ilyen kaliberű zenekarnak olyan tagokra van szüksége akik eléggé elkötelezettek ahhoz,hogy megtegyenek mindent a cél érdekében és a cél egy bandán belül a jó album,nóták megírása.Képzeld el milyen lenne ha valakinek 2 felesége lenne?Minden kreativitásukat ott kell szabadjára engedniük még akkor is ha a végeredmény rossz.Egyébként én szarok az egészre utálom a nu-metalhoz hasonló marhaságokat csak szerettem volna elmondani a véleményem.

2013. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös:


Ez egy baromság szerintem. Pont azért, mert várnak tőlük valamit (amire a kérdés is rávilágít, hogy mennyire visszás dolog, ha változik egy zenekar zenéje), nem feltétlenül élhetik ki minden, a zenéléssel kapcsolatos vágyukat a Linkin Parkban... Nem akarják felrobbantani a jól megszokott vonalat, ezért alapítanak másik bandát is. Jól is van ez így szerintem.

2013. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

"Egyébként én szarok az egészre utálom a nu-metalhoz hasonló marhaságokat"


Akkor mi a fenének válaszolsz egy Linkin Park-os kérdésre?

2013. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A másik az hogy Chesternek már 2 bandája van....:@"


Kapaszkodj meg de nagyon mert ez most sokkolni fog téged: volt egy harmadik is még e kettő előtt, a Grey Daze!


Hogy mivé fajul a világ, nem igaz? :D

2013. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért válaszolok egy linkin parkos kérdésre mert megtehetem.
2013. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!