Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszek valaha újra a régi?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek valaha újra a régi?!

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátnőmmel. Nagyon nagyon szerettem, szeretem még mindig, és ő is engem, tudom...de rengeteg a köztes dolog ami miatt nem működika kapcsoaltunk tovább....megszakad a szívem..hogy elvesztem azt az embert, akit szeretek, és akiről tudom hogy szeret...

hiába van "mindenem" meg...jo ruhák, sportos test, helyes arc, jo telo, laptop, haverok, barátok, minden ...stb...pénzem nincs sok, mert ezekre elvertem, de mit érek eezzel a sok sz*rral, ha nicns aki szeret...vagyis van..de .de de....áhhh...

érzelmes kis f*sz vagyok...de minden nőbe őt látom...kérdeztem is párszor már az oldalon, lehet lesz akinek ismerős...

de jelen pillanatban nemtudom elképzelni, hogy valaha is, egyszer majd nemfogok rágondolni, és nemfogom szeretni...:/

21/f


2012. márc. 30. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm ma szakított végleg velem. Sajnos énis így voltam vele, nem értékeltem eléggé és kisétált az életemből. Ha több időt fordítottam volna rá, jobban figyeltem volna, kevesebbet gúnyolódom, akkor még mindig itt lenne velem. Nézz magadba mit rontottál el.
2012. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:/
2012. márc. 30. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem működhet a kapcsolat? Mi befolyásolja?
2012. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vagy érzelmes kis f*sz,mért lennél az,ilyen a normális férfi,aki nem ilyen az egy paraszt..
2012. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csak az a baj, hogy a parasztok kellenek a nőknek...én megb*szhatom az érzelmeimet....:/


ugy irigylek sokakat, hogy szakít egy csajjal, és pár nap, vagy hét mulva már mással van, és totál lezárta az egészet...:/


mik azok az okok? háth...

távolság, sulink maitt 7 végken is tanulunk mint a gép, családja is utál engem...

2012. márc. 30. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz egy férfi paraszt, hogy hamar fel tud dolgozni pl. egy szakítást.
2012. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"elvesztem azt az embert, akit szeretek, és akiről tudom hogy szeret..."


Ha tényleg szeret, meg te is őt, akkor nem hagytátok volna egymást és nem keresnétek a kifogásokat hogy hétvégén tanulni kell, és az fontosabb a másiknál. Tankönyvből sok van, a barátnődből egy, ha tényleg kell akkor fordíts a sorrenden.

2012. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!