Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mentek a 2013-as február 7-ei...

Dorcó kérdése:

Mentek a 2013-as február 7-ei Slash koncertre?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha elmész egy olan koncertre, amit szeretsz, abban mi a gáz?? tökmindegy hogy fiú vagy lány vagyol e..
2012. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
TICKET EXPRESS EMBEREK! Én már meg is vettem a jegyet! Olyat csapunk rá! Kihagyni egy élő legendát?! Ááá!
2012. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ott találkozunk! amúgy aki egyedül menne, jöjjön velünk:D majd iszunk és akkor gyorsan hétországra szóló barátok leszünk.
2012. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 BendaMatteoSlash válasza:
Szerintem nem csak a snakepiből, hanem minden eddigi munkájából kezde a GnRtől fognak játszani. Amúgy nem gáz, lényeg hogy szereted :))
2012. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem tudjátok koncert után Slash és a zenekar itt alszik e Budapesten vagy Magyarországon?ha igen, melyik hotelban?nagyon fontos lenne,mert egyik ismerősömnek óriási örömöt szereznék vele ha kideríteném,így lenne esélye autogramra nagy kedvenctől..!köszi:)
2013. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!