Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jazz gitárt akarok vásárolni...

Jazz gitárt akarok vásárolni karácsonyra, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]



2012. dec. 3. 14:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Megéri vennem ilyet? (nem vagyok kezdő, akár színpadi használatra. Még soha nem volt Jazz gitárom, szóval nem ismerem a márkákat, és hogy itt melyik számít jónak)
2012. dec. 3. 14:51
 2/4 anonim ***** válasza:
egyiket sem próbáltam még, úgyhogy nem hiteles a véleményem, de én tuti a soundstationt venném meg. az még legalább egy "félismert" márka, (legalábbis nekem), a másikról még nem hallottam, de az nekem gagyibbnak tűnik. szerintem a soundstationnak az értéke is nagyobb, mert ez ugye használtan ennyi, de a másiknak a festése is olyan gagyi, van az a kép, amikor a hátulja látszik, annyira műnek tűnik, a soundstation egy kicsit természetesebb, és (szerintem) sokkal szebb. én azokat a fákat is jobban szeretem, amiből a soundstation készült, úgyhogy én azt választanám :D de lehet ezzel nem sokat segítettem, mert nem értek ehhez a két jazzgitárhoz :D
2012. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is ezen a véleményen vagyok, de azért megkérdezek másokat is, hátha :D Szóval köszönöm szépen :)
2012. dec. 3. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló okok miatt én is inkább a Soundsation-t választanám, ha muszáj ebből a kettőből választani. De egyébként én ennyi pénzért nem vennék jazz gitárt, mert csak csalódás lenne a vége.
2012. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!