Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátnőmnek akarok venni...

Gdsfd fsdfsfsf fg kérdése:

Barátnőmnek akarok venni valami ajándékot karácsonyra . De még csak egy hónapja, hogy járunk. Lesem minden mozdulatát hátha rájövök mit is szeretne . De eddig semmi. Szerintetek mi lenne jó ajándék a még ilyen friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés
ja és mindketten 15 évesek vagyunk :)
2011. dec. 16. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg kérdezd meg:)))
2011. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen valami apróbb ajándékot vegyél, hiszen nem vagytok együtt régóta, azért valljuk be még van hova fejlődnie a kapcsolatnak, de ezt kérlek ne vedd rossz néven! :)

Én a helyedben olyasmit vennék, ami tartós.

Pl.: cserepes virág, valami kis ékszer, és ilyenek.

Annyi mindent ki lehet találni (persze most nem jutnak eszembe...:P), csak kicsit körbe kell nézni itt-ott!

Ha valami jó eszembe jut, mindenképpen írok, addig is remélem, hogy egy kicsit legalább hasznos volt az irományom! :)

2011. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Peszre-persze nem veszem rossz néven ... ez így igaz még nem rég járunk.. ezért sem tudom mit vegyek.. ha több ideje járnánk valami nagyobb értékben tudnék venni neki ékszert vagy egyéb más dolgot... de így nem tudom mit vegyek félek: nem lesz e pl. túl egyszerű. ezért is kértem ki a véleményeket .. minek örülne egy 15 éves lány a barátjától karácsonyra :)
2011. dec. 16. 22:30
 4/5 anonim válasza:
Szia!, mivel nagyon személyeset nem tudsz neki venni karácsonyra mert még csak 1hónapja jártok...azért stílusát az öltözködését tudod, hogy milyen pl: egy szőrös fülvédő, vagy egy rózsás öv, körömlakkok amit egy szalaggal összekötöl, vagy csak egy doboz édesség sztem az ilyeneknek minden lány örül ... remélem tudtam segíteni : )
2011. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) jó tippek voltak és sokat segítettek :) végül egy kis édességet és egy ezüst karkötőt vettem (persze nem 10.000ft-of karkötőt csak valami ki egyszerűt 3.000ft körül ) úgy vettem észre örült neki :D még egyszer kösz :)
2011. dec. 24. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!