Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarorszagon mennyibe...

Magyarorszagon mennyibe kerulnek ezek a szintetizatorok?

Figyelt kérdés

Csak kivancsisagbol kerdezem. Angliaban elek, most vettem egy szintetizatort 30ezer forintert (320-as valtoval szamoltam, de azt hiszem most nincs ennyire jo a font)

A tipusa yamaha PSR E403

Ebayen vettem hasznaltan, szombaton lesz a kezemben, azt irja, hogy kivalo allapotban van, allvannyal egyutt adja, el kell menni erte, de ebbe az arba mar a benzint is beleszamoltam. (Mar 5 eve vasarolok ebayrol, biztonsagos, ha valaki azt irja, hogy jo allapotban van, akkor annak tenyleg annak kell lennie)

Ad hozza adaptort is, a hasznalati utasitasban nem vagyok biztos, de odalinkelte az interneten talalhato leirast (megegyezik a konyvvel), mar csekkoltam is.

Ez lesz az elso szintim (gyerekkoromban zeneiskolaba jartam 6 evig zongoraztam, szoval tudok egy kicsit jatszani...zongoran:D de szinti az mas)

Valasztottam volna tobb billentyuset, de sajnos szinte csak a 61 billentyusek vannak a piacon, a 76, 88 billentyusek szamomra elerhetetlen aron vannak, egy pianino meg nem fer el egy kis angol lakasban. (Lattam egyszer az egyik duris boltban, ahol butort is arulnak egy pianinot par ezer forintert (hangolasra vart), de helyhiany miatt nem tudtam megvenni. Ekkor ebredt fel bennem a vagy, hogy ujra jatszanek. )

Na mindegy, a tortenet csak zarojelben ment, olyan izgatott vagyok, neztem egy csomo youtube-os videot a szintetizatorrol, es nagyon tetszett.

Amugy itt hasznaltan eddig legjobb aron ennyiert lattam, ha valaki olcsobban megnyeri az aukciot, az elado nem adja oda....ami ertheto is. De altalaban legalabb 35-55 ezerert mennek el, s akkor meg nincs benne a kiszallitas.

Otthon mennyiert lehetne beszerezni egy ilyen szintetizatort?


2012. dec. 6. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:
itt kb 70 újonan
2012. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!