Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak a kpops csapatokban...

Vannak a kpops csapatokban olyan tag, aki csak minimális szinten tud énekelni és rappel?

Figyelt kérdés
Mindegy ,hogy fiú vagy lány ,csak ha tudtok ilyenről akkor légyszí nevet is írjatok.

2012. dec. 7. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Super Juniorban Shindong. Őróla tudok csak, hogy gyenge, de ő mindenben - táncban is. Habár attól függ, ki(k)hez viszonyítjuk, hogy gyenge. Valahogy bekerült abba a csapatba.


Többről nem tudok, ezt is csak félszemmel olvastam.

2012. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 B2kgirl ***** válasza:
Shindong pont, hogy a Super Junior egyik vezető táncosa és nagyon tehetséges...
2012. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Bora a SISTAR-ból.nem igazán hallottam még énekelni,inkább rappel...több nem nagyon jut eszembe
2012. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
u-kiss eli ? végüli énekel de inkább rappel
2012. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eli énekel is, és elég jó benne. Tény, hogy az egyik rapper a csapatban, de énekelni is szokott, ráadásul elég szép hangja van. ^^
2012. dec. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
2NE1 CL és Minzy ^^
2012. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
AJ a U-Kissből :) Rapben viszont ügyes ^^
2012. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :))))

Nekem a nu'est-es JR juttot még eszembe ő is inkább rappel, de abban nagyon jó. Ha esteleg téveddnék javítsatok ki. :))

2012. dec. 17. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem trainee-ként mindenki énekhangját felküzdötték egy olyan szintre, ami elfogadható, tehát énekelni bármikor tudjon. Aztán a hangsúlyt meg már másra helyezik, de ez szerintem elengedhetetlen (:

Nekem pl. TOP jutott eszembe, ő is inkább rappel, de én az énekhangjáért is odavagyok :D

2012. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az én kedvencem ilyen szempontbòl Baro a b1a4-ból. Én nem szeretem annyira a rappet de amit ő csinál az ahh... olyan jól nyomja. Van számuk amiben énekel is.
2013. jan. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!