Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak a kpops csapatokban...

Vannak a kpops csapatokban olyan tag, aki csak minimális szinten tud énekelni és rappel?

Figyelt kérdés
Mindegy ,hogy fiú vagy lány ,csak ha tudtok ilyenről akkor légyszí nevet is írjatok.

2012. dec. 7. 17:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
Biztos nem állítanák a srácokat/csajokat színpadra úgy, h valamiben gyengék lennének. :D Köztudott, h a kpoposokat nagyon jól kiképzik minden területen. Legyen ez akár tánc, ének, színészet stb. Meg amúgy is a kpop sztárok fele plasztikáztatva van, szóval nem kockáztatnának semmilyen hátránnyal. A kpoposok túlságosan is törekednek a tökéletességre. Shindong-ról meg..már bocsánat, de nem kéne azért ítélkezni mert nem olyan tökéletes küldőre mint a többiek. Tényleg ő az egyik legjobb táncos a Suju-ból, bár az egyetlen gyengesége az, h nem tud kézen állni :3(de ez megbocsájtható) És mondom, valószínűleg a rappereknek is van jó énekhangjuk, mert nem kockáztatnak a "teremtőik" azzal, hogy egy olyan fiatalt raknak be egy bandába, aki nem tud jól énekelni. :) Erről ennyit, szinte el is mondhatjuk, hogy a kpoposok tökéletesek:D (Akár egy robot. Mert már szinte azok is lettek. amit persze nagyon sajnálok és ennek ellenére is szeretem őket).
2013. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincsen gyenge.. aki CL-t és Minzy-t mondta, az nem tudom mit érzett. :'D CL-nek nagyon jó énekhangja van, nem csak rappelni tud, bár azt is nagyon tud. Minzy-nek szintén.

T.O.P se gyenge, mert rapben pl. nagyon jó, és szerintem énekelni is jól tud. :) viszont szerintem Hyuna nem olyan jó éneklésben..nem rossz, csak a többiekhez képest nem olyan jó. :) de igazából a kpop iparban mindenki tehetséges.

2013. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sztem Onew (SHINee) is kicsit mert sokszor csuklik a hangja. De én attól imádom <33
2013. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!