Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus gitár lecke Interne...

Akusztikus gitár lecke Interneten?

Figyelt kérdés
valami olyan oldal kellene ahol pl.: fel van rajzolva egy gitár és azon, hogy mikor melyik húrt kell pengetni, melyiket kell lefogni ( kotta alapján nem megy, ahhoz én túl hülye vagyok ... )

2012. dec. 9. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha így állsz hozzá , hozzá se fogjál...
2012. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálsz mindent egészen az alapoktól.

2012. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem se kezdd el, van elég szar gitáros, így úgysem fogsz menni semmire.
2012. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ha most szabadidejében ezzel akar foglalkozni, miért ne tenné.
2012. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert szerintem ilyen hozzáállással úgy sem fog jutni semmire. ha előre eldönti, hogy nem fog menni, akkor az tényleg nem fog menni :D bár igazad van, engem nem kéne, hogy az zavarjon, de ő lesz az, aki majd heti 5 hülye kérdést feltesz, aztán meg el lesz magától szállva, hogy ő már megtanult gitározni :D
2012. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát oké köszi a válszokat., viszont amikor deszkázásnál ugyan ezt írták akkor is azt mindták higy ne kezdejek hozzá és msot meg már az is megy ...szóval azért is megfogom tanulni xP
2012. dec. 9. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!