Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni úgy zongorázni hogy így tudjak játszani?


2012. dec. 12. 21:08
 1/8 anonim válasza:
én 5 éve zongorázok ...de ahoz hogy ezt el tudjam játszani nagyon sokat kéne gyakorolnom.....
2012. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5év tanulás után, ha jó tanárod van, és komolyan veszed, ilyeneket el fogsz tudni játszani. persze csak kottából, ahhoz, hogy ilyesmit mondjuk improvizálj, szerintem ahhoz több kell. de ez egy konkrét zongoradarab, ha van hozzá kotta, akkor kb annyi idő elég szerintem
2012. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. 3-5-8 attól függ mennyire vagy rá fogékony, nem vagy e 50 éves kőműves. És hogy van e előképzettséged. Ez egyébként nem annyira bonyolult, csak jól hangzik.
2012. dec. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok, most vennénk egy Bécsi versenyzongorát, pont ezért, és gyakorlatilag az égvilágon semmit nem tudok a kottázásról, hangokról meg ilyenekről.
2012. dec. 15. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:
és kezdetnek veszel egy többszázezres zongorát?:D az szép. mennyiért veszed?
2012. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
áhh csak 50 pénz
2012. dec. 15. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:

honnan/kitől?

vaterán van 30ezerért is, de az ilyen olcsó zongora sokkal inkább bútor, mint hangszer.. és többnyire nem is használatra árulják őket

2012. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magánembertől, és elvileg használják folyamatosan. Szalonzongora.
2012. dec. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!