Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mik a személyes (! ) tapasztal...

Kiwicake kérdése:

Mik a személyes (! ) tapasztalatok a Crafter akusztikus gitárokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézegetni őket, és vásárlás előtt jó lenne minél több olyan gitárostól véleményt hallani, akinek van ilyenje vagy legalább játszott már ilyenen.

2012. dec. 13. 11:26
 1/4 anonim válasza:

Helló!


Csak jót tudok mondani a márkáról, komoly szinvonalat hoz elég jó áron. Én egy DTE7-et használok, nagyon szép az akusztikus hangja és kihangosítva is nagyon jól szól. Igényes kidolgozás, minőségi anyagok és összeszerelés(ha jó tudom, félig-meddig kézzel készítik a gitárokat). Érdemes kipróbálni bármelyiket, én a Musicminutes-ben vettem, ők az itthoni forgalmazók és tök jó fejek ráadásul:)

2012. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, ez jól hangzik. Te hogy játszol rajta, pengetővel vagy ujjal pengeted? Én fingerstyle amerikai folkot játszom, fontos lenne a finom, részletező hang a bontott pengetés miatt. Ez ügyben van valami tapasztalatod?


Kiwicake

2012. dec. 13. 20:41
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Az enyém(Dte7, ill. a De7 is) anyagából adódóan- mahagóni tömör cédrus fedlappal- pont a középtartományt hozza erősebben, szóval bontásra, szólóra is abszolút alkalmas. Akkordozásnál is számomra nagyon szép hangja van, a szólók, bontások pedig nagyon szépen, érthetően szólnak(két ak.gitárral játszunk mostanában).

De szerintem az a legegyszerűbb, ha a már említett boltba elmész, és kipróbálsz jónéhány példányt. Tudnak segíteni is a választásban, én is ott vettem az enyémet.

2012. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Tényleg elmegyek és kipróbálok egy -két ilyen gitárt. Majd elmondom, milyennek találtam őket. Addig is körülnézek a honlapjukon.
2012. dec. 15. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!