Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlotok elsőnek?

Milyen gitárt ajánlotok elsőnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy akusztikus gitárt. Melyik az a márka a ahol viszonylag olcsón (30.000-től max. 50.000-ért) találod jó gitárt? Persze nem a legócskább gitárok érdekelnek! Mi a véleményetek a Fender és az Ibanez gitárokról?

2012. dec. 14. 18:15
 1/5 anonim válasza:

[link]


ezt ajánlom


amúgy a Fender jó

2012. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges első gitárra 30-50 ezer forintot elkölteni. Olyan 12-15 körül nézegess.
2012. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mert, miért baj ha az első gitár nem behangolhatatlan, és nincs az embernek hányingere a hangjától?

Fender-Ibanez jó gitárok, Cortok között nézegess még. gitarshop.hu, használt gitárok, nagyon jók vannak, én tuti onnan vennék.

2012. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok.. Nem tudom mi ez az "urban legend" a kezdők körében, hogy 20 ezer alatt gyakorlatilag nincs gitár. Az én első gitárom ~11 ezer forintba került és nem volt vele semmi gond. Szólt, nem hangolódott. Nyilván ma már nem ezt használom és színpadra se állnék ki vele, de kezdésnek, tanulásra teljesen jó. Az így megmaradt összeget pedig érdemesebb később befektetni egy értelmesebb gitárra, ha már elérte azt a szintet az ember.
2012. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

persze, nem feltétel, hogy 50ezres gitár legyen egy kezdőnek, de nem is lesz hátránya belőle, ha kezdetnek egy jó gitárt vesz.

bár, ha hamis egy gitár (és igen, a 12ezer forintosok többsége nagyon hamis), azzal csak rombolja a hallását

2012. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!