Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen western gitárt tudtok...

Milyen western gitárt tudtok ajánlani max 30. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Aminek jó a hangzása és nem árt, ha van rajta cutaway. De a lényeg mégiscsak az, hogy szép hangja legyen. Milyet vennétek a helyemben?

2012. dec. 18. 00:40
 1/5 miszterMhun válasza:

Jó ideje a Cort gitárok szinte minden téren a legjobb ár/értékű hangszerek. Nekem pl egy East-em -Jhonson low edition márkája- van, szintén ez az ár kategória volt. 10 éve nyúzom, nagyon szeretem (eddig aki megfogta annak teccet)és remek gitárnak tartom. Fishman elektronikája is nagyon tudja a dolgát, szinte csoda h ennyi pénzért ilyen szerethető gityót kaptam... Szép is kényelmese, pontos is és jó hangú, bedugva és bedugatlanul egyaránt.

Ebbe a kategóriába a Cortoknak fika "szokott" lenni az elektronikája -a mai piaccal nem vagyok teljesen képben, de gondolom h ez még így van-. Ha nem feltétel az elektronika, akkor szerintem találsz príma Cortot.

De ha egy kicsit még spórolsz hozzá, lehet egy Fender akker is...


Használtan meg tuti100 h ennyiért tudsz jót venni, nem csak középsz@rt.


Remélem segített, üdv és: RnR

2012. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 miszterMhun válasza:
előre is bocs azoktól, akik szerint kezdésre Gibsont kell venni. :P
2012. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én múlt héten vettem első gitárnak egy Ibanez V50-et. Egyetlen hátránya, hogy jelen pillanatban Magyarországon csak szettben lehet megvásárolni tudomásom szerint. Hangológép (ez tök jó), egy gyenge minőségű tok, pánt, pengetők, kulcs, és egyéb kopóeszköz kiegészítő jár hozzá. 32900 Ft-ért vettem én, de láttam azóta olcsóbban is más hangszeráruházban.

Azon túl, hogy gyönyörű, és szépen szól szakmailag nem értek hozzá, de a srác, aki 15 éve gitározik, és húrozta át/hangolta be fél perc játék után azt mondta, hogy kva jól szól, és odaadhatnám neki. :D Valamint, hogy nem érez különbséget az ő százezres gitárja és eközött.

Szóval, én az Ibanez mellett voksolnék, annak ellenére, hogy évekig egy Cort AD810-be voltam szerelmes. :)

2012. dec. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem rég vettem egy Stagg gitárt, Fender húrokkal nagyon jól szól, így megvagyok vele elégedve
2012. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, így könnyebben döntök majd, de még azért rájuk keresek. :D

Amúgy nem kezdésnek veszem, már egy ideje gitározom csak eddig nylon húros klasszikusom volt, ehelyett szeretnék egy westernt. :D

2012. dec. 19. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!