Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az nem ciki hogy 22 éves...

Az nem ciki hogy 22 éves létemre ezek a zenék jönnek be, és kevésbé a mostani modern zenék?

Figyelt kérdés

Ilyen tipusúkat hallgatok.

[link]

[link]


2012. dec. 21. 12:05
 1/5 XenoMorph ***** válasza:
100%

szerintem nem.:DD 14 éves létemre egész nap beatlest hallgatok. spanokkal meg mindig énekelek beatlest.:DD

szóval szerintem egyáltalán nem.

2012. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki,azt hallgatsz ami neked tetszik.én 14 éves vagyok szinte mindenfélét hallgatok, hogyha pl. meghallok valami nagyon jo ritmust vagy dallamot, akkor le is töltöm, és nem érdekel hogyha a haverjaim, azt mondják róla hogy gáz, ha ezt esik jól hallgatni akkor ezt hallgatom:)
2012. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egek, dehogy!

mindenki azt csinál, ami neki jólesik.

ennyi erővel azt is krédezhetnéd, hogy ciki e hogy kenyeret eszel :)

2012. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vajda Gábor válasza:

Ízlés dolga...én azokat a számokat szeretem amiket gyerekkoromba hallgattam és véleményem szerint a mai "zenék" nagy része már inkább csak zaj...vagy méginkább zajártalom...

Beatles...igen...nagoyn jó...diszkóslágerek,egy kis mulatós,meg a 90-es évek zenéi...úgy kb 2010-ig...mostanában már nem is hallgatok rádiót...mert "csak mai sláger megy" az meg nem érdekel...Hadd döntsem el én hogy NEKEM mi sláger és én mit szeretek...amíg zenék voltak a rádióban addig tudtam hallgatni...mostanában csak hüledezek ha hallom vagy kénytelen vagyok hallgatni mert más meg szereti...

Hazudok...néha hallgatok rádiót...de nem magyart hanem netes...holland..(!) rádiót...itt azok a számok mennek amik gyerekkoromba slágerek voltak.De minden megvan Vinyón...sőt még sokkal több is..és inkább azokat szeretem,mert azok kellemessé teszik a zenehallgatás fogalmát...

2015. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csakegyzoli válasza:
2015. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!