Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenekart tagokat hol tudok...

Emsziszasza kérdése:

Zenekart tagokat hol tudok keresni a neten? én ritmus gitáros vagyok

Figyelt kérdés
A neten nem találok zenekart. Én ritmus gitáros vagyok. A neten fórumokba néztem tagokat keresôket.., de amelyik jó lenne, 2-3 éves írás :// van talán olyan oldal ahol folyamatosan frissítenek? és nem a 2-3éves dolgokat hagyják meg? :/ Itt a környezetemben(Borsod megye. Mezôkövesd) nincs senki, akinek ne lenne zenekarja.. egyébként én 4éve gitározok. 15éves vagyok. és Punk,rock. zenét szeretnék játszani. (nirvana,depresszió stb.) ha valakit itt esetleg érdekelne.. akkor írjon üzenetben!
2012. dec. 23. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

mi pont ritmus gitárost keresünk! én vagyok a szóló gitáros!

Mi ilyesmiket akarunk játszani: Slipknot, Suicide Silence, Hatebreed, Depresszió, Nirvana, As I Lay Dying.... és ezekhez hasonlóakat. már meg van mindenki csak 1 ritmus gitáros hiányzik a bandából! Szóval ha van kedved csatlakozni írj privát üzenetet és megbeszélünk mindent! :) 15 és 16 évesek a banda tagok! a banda neve: Stone Death

2012. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 peterlord ***** válasza:
Próbáld meg a hanmester.hu oldalán a fórumot keresni, ott van zenészeket, zenekarokat kereső topic, és elég naprakész.
2012. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!