Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mága Zoltán újévi koncertjére...

Mága Zoltán újévi koncertjére nem ciki elmennem 18 évesen?

Figyelt kérdés

Nem nagyon az én műfajom,inkább az a modern gyerek vagyok de ettől függetlenül kíváncsi vagyok rá mert szépen zenél


Ráadásul a barátnőmet vinném aki szintén nem nagyon hallgatja ezt a műfajt.


2012. dec. 25. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Érezzétek jól magatokat! :)
2012. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha egyikőtöknek sem az a zenéje, akkor hogyhogy van rá jegyetek?

nem lehet eladni?

2012. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bár már nem aktuális, hiszen túl vagyunk az eseményen, de kulturális eseményen részt venni semelyik korban sem ciki és ezt egy életre jegyezd meg! Ha valaki tágítja az érdeklődési körének határait, ha több műfajt befogad, az inkább tiszteletre méltó. Bármilyen hihetetlen is, a komolyzene a zenék csúcsa. Meg kell érni rá, de az igazi művészi játék ebben a műfajban tapasztalható meg.
2013. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vajda Gábor válasza:
Az ciki hogy fel merted tenni ezt a kérdést...miért lenne ciki ha az ember művelődik?...Kiröhögnek a haverok?Akkor ők igénytelenek a kultúrára...nem foglalkozz velük.A te élményed számít.Ha tetszik mé ne menj...és érezd...:)
2015. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vajda Gábor válasza:
Az előző vagyok és csak közlöm hogy nekem se műfajom a komolyzene de van jópár amit szeretek hallgatni mert a szívembe ér...pl. Kék Duna keringő...aztán ...34 évesen mentem először úgy színházba hogy az se az én asztalom...és öt perc kellett hozzá hogy megszeressem...sőt...ami szintén nem az én műfajom...az operettet is megszerettem a színházon keresztül...pedig sose bírtam.Párom sikere mert ő ráncigált be hogy márpedig most jössz és kész.Nekem is jót tett hogy ezt is szeretem.Érzem hogy több lettem egy kicsit.Néha még dúdolgatom is magamba az ismertebb dalokat...(Mágnás Miska sláger,vagy Marica grófnő, János Vitéz és még sorolhatnám...) pedig mindig is diszkós voltam...na most akkor?...:)
2015. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!