Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehetne Gitáron Slash-es,...

BendaMatteoSlash kérdése:

Hogy lehetne Gitáron Slash-es, Appetite For Destructionos hangzást elérni olcsón?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy Marsall és Gibson LP :DD. Van egy Zoom G2es effektem, és egy SX szettem, amiben van egy SX Standard series Custom Handmade gitár (ha érdekel fekete és belül fa színű) és egy 10 wattos SX GA-1065 erősítő. legnagyobb gondok benne gondolom az erősítővel vannak, esetleg tudtok olcsón jókat?12 éves vagyok fiú NAGYON érdekelne a dolog :))

2012. dec. 26. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

sehogy.

tényleg az erősítővel vannak a legnagyobb gondok, de az a multi sem fog neked slash hangzást adni, és a gitár is kevés. egy gépes külső hangkártyával lehet utánozgatni, de meg sem fogja közelíteni.

2012. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abból te ha megfeszülsz sem hozol még csak hasonló hangzást sem, de igazából lényegtelen is, mert Slash cuccán sem lenne Slash hangzásod, ez nem így működik...

Valami értelmes hangszínt állíts be aztán rokk.

2012. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy mit kéne ahoz felhalmozni tudást felszerelést, de kérdezni csak lehet? :)
2012. dec. 26. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet, kaptál is rá választ :D

olcsón úgy lehet, hogy gibson lp helyett mondjuk epiphonet használsz, meg megnézegeted az olcsóbb marshallok közül, hogy melyiknek van tűrhetőbb hangzása, és akkor félslash.

2012. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!