Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Klasszikus gitártanár tud...

Klasszikus gitártanár tud olyat tanítani, amit elektromos gitáron felhasználnék?

Figyelt kérdés

Kis városban élek, egy klasszikus gitár tanár van az egész városban. 2éve játszok itthon magamtól elektromos gitáron (rock/metal iránt érdeklődöm), de mostanra inkább improvizálni szeretnék szólókat, pár skálát tudok is, de azért tanárral más lenne..

Ha vennék egy klasszikus gitárt, és járnék a tanárhoz, akkor segítene valamit az a elektromos gitár tudásomon?


2012. dec. 26. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

még vagy 48x tedd fel ezt a kérdést:)

tud, de nem az az irány, és szerintem ha 2 éve próbálkozol, akkor a hangokat már tudod

2012. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit csináljak hogyha senki nem válaszol?

Amúgy meg nem az volt a kérdés, hogy válaszold meg hogy mit tudok/nem tudok.

2012. dec. 27. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, amit fel tudsz használni, de sok mindent meg nem. Egyik haverom 6 éve jár klasszikus gitárra zeneiskolába, de elektromoson ettől még egyáltalán nem játszik jól. Mivel ő is a rockot szereti, elege lett az egészből, és inkább váltott basszgitárra, mert abból talált egy frankó tanárt, aki szívesen tanít neki rockot/metált, azóta is basszusgitározik, a klasszikusat meg hanyagolja mostanában.
2012. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. a másiknál is válaszoltam, 2. ha nem vagy hülye, felfogod, hogy miről írtam. sajnos nem úgy tűnik..
2012. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tanár segítség az elején, az alapokat jó ismerni.

Én Jazz gitárt tanultam és a tanárom jó volt rockban is, legalább is eleinte.

Próbáld ki, aztán meglátod...

2012. dec. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!