Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárt ajánlanátok így...

Melyik gitárt ajánlanátok így első ránézésre?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]



2012. dec. 26. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
első ránézésre a cort, de a fender is nagyon jó (árához képest)
2012. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem Fenderem van, bejön. Maga a gitár jól össze van rakva, de azért nem úgy szól, mint egy Martin vagy egy Taylor (nyilván). Csak azért mondom, mert kicsit én is többet vártam egy "Fender"-től. :) A helyedben mindkettőt kipróbálnám... Szerintem amúgy nagy különbség nincs. Akkor meg már inkább a Fender, mert az mégis csak Fender. :D
2012. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak megjegyzésképpen: ebben az árkategóriában szinte minden gitár Délkelet-Ázsiában, többnyire Indonéziában, Kínában, Vietnámban, Koreában készül, akkor is, ha Fender van ráírva.

Van 6-8 nagyobb gitárgyár, amelyik több különböző ismert névnek gyárt. Például a Cor-Tek, amelynek a Cort a saját márkaneve, de rengeteg más cégnek is készít hangszert azok nevével, de ugyanabban a gyárban, ugyanolyan anyagokból és technológiával, mint a Cort.

Könnyen lehet, hogy a két gitár ugyanabban az indonéz vagy kínai gyárban készült.

2012. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát ha jobban megfontolod, a Cort, a Fender leányvállalata, de a Fender egy kicsivel jobbakat gyárt mint a Cort. Nekem van kettő Cort gitárom, és mindkettő Cort, és nagyon szépen szólnak. Ha kezdő vagy, akkor inkább az elsőt ajánlanám.
2012. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nab+ ezt jól elirtam:D
2012. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Cort a Fender leányvállalata? :D Közük nincs egymáshoz. Amiről te beszélsz, az a Squire.
2012. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő, második gitárban gondolkodom, csak sajnos nagyobb beruházásokban nem igen gondolkodhatok.
2012. dec. 28. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, hogy melyik hangja tetszik, az a lényeg.
2012. dec. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!