Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autókat ajánlanátok...

Milyen autókat ajánlanátok első kocsinak, friss jogsihoz?

Figyelt kérdés
nincs család, nem akarok menőzni, biztonság fontos, trabant kispolszki kilőve!

2012. dec. 18. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá?
2012. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ford Mondeo.
2012. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy,rajtad áll vigyázol-e rá,ha nem olyat vegyél amit nem sajnálsz,én nagy polskin kezdtem,mielőtt lehurrognád elárulom hogy gyárilag elől-hátul tárcsafékes,feket műbőrbelső,duplatorkú Weber karbi stb,évekig hajtottam 170el sem ritkán,mai napig megvan dísznek.

De ma már semmibe sem nézik.Ha pár évre tervezel gondolkozz Astrán,Focuson,Golfon kisebb egyszerűbb autón.

2012. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ford Fiesta
2012. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom neked.Skoda Felicia 1.3 LXi.Már találsz olcsón,az alkatrészt gombokért árúlják hozzá.Pl. vezérműlánc szett 4600ft(a gyári) 4 spirálrugó 9000ft és még sorolhatnám.Keveset eszik 5-6L.Nekem az van és nem véletlenűl esett rá a választás.A kispénzőek autója.
2012. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rolls Royce Phantom
2012. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a párommal kezdő jogsisként Suzuki Ignist vettünk, kicsit sokat fogyaszt, de azon kívül nincsenek vele gondok. Kezdők technikájával mindegyik többet fogyaszt sztem.
2012. dec. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Audi S8 kezdesnek.
2012. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Seat Leon Cupra R
2012. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az Ignises vagyok,


Nem tudom, hogy kezdő jogsisként mire is gondoltál, de szerintem ne az vezessen téged az autó kiválasztásánál, hogy kezdőknek könnyen kezelhető legyen, ha csak nem néhány év után le akarod cserélni.


Én egy benzinesen tanultam vezetni (előtte 0 km vezetési tapasztalttal) új Swift volt, szinte képtelen voltam ráérezni a kuplung-gáz összehangolásra, igaz az oktató sem könnyítette meg igazán a dolgom.

Átkerültem egy jó oktatóhoz és egy Renault Thaliara. Imádtam a legelején, alig fulladt le, nem kellett sokat szórakozni a gázzal. Viszont azt vettem észre már a vezetési órák vége felé, hogy miért ilyen lomha, miért nem gyorsít már? Talán az autó beállításaitól is függött, de már nem vennék ilyet.


Az Ignisünket még nem vezettem sokat, de gyorsan át lehet szokni egy fürgébb autóba is. Járműkezelési szempontból ne legyen érdekes, hogy kezdő vagy. :)

2012. dec. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!