Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Mit szóltok ehhez a...

Rockerek! Mit szóltok ehhez a förtelmes számhoz aminek a címe This is what the rock n roll looks like, Porcelain Balcktől meg Lil Waynetől?

Figyelt kérdés

Jómagam metálos is vagyok, de a rockot is épp úgy szeretem és tisztelem, mint a metált.

Szerintem ez a förtelmes,amit itt leművelnek mint valami aberáltak úgy tesznek, mintha tudnák mi az a rock életérzés...közben meg azt sem tudják milyen rockernek lenni.

Bocsi ha szenvedést okoztam hogy megkellett néznetek a számot...

dee metáál az éész \m/ :)



2012. dec. 27. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak amnyi hogy ez nem rock szám mivel lil wayne pop/rapper porcelan black meg egy érdekes személyiség és csak azért néz úgy ki mint ha rock szám lenne mert a csajnak kib@szott mély a hangja és még annyi hogy szerintem jó ez a szám
2012. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=i9LCHgpzfxQ erre gondolsz? de ő még mindig Porcelain Black, és nekem tetszik. szerintem egyedi és semelyik stílusba nem tartozik ez a szám. ő ilyen külsőlegest alakít
2012. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 harmincharom ***** válasza:
hát, ez a szám elég szar:D a klipnek meg semmi értelme nincs, habár a csaj hangszíne tényleg qva jó:D
2013. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vad-Ász ***** válasza:
Szerintem úgy sz@r ahogy van,DE azzal eggyetértek,hogy a csajnak b@romi a hangja.
2013. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mért gondolják hogy az a rock n roll, hogy h.lye pics@k önkielégítést végeznek... A csaj meg ugyanazt a 3sort ismételgeti állandóan, Lil Wayne meg... most komolyan mit keres benne? ő aztán minden csak nem rock n roll
2013. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még annyi lenne a baj, hogy nem rock. Ugyan kérlek, Britney Spears is énekelt rock n' roll-ról, holott köze sincs hozzá. De az egész klip alatt az volt az érzésem, hogy az iskolában, ahol a történetnek nem éppen nevezhető esemény zajlik nincs egy normális lány se. Vannak az üresfejű, rózsaszín plázaribik és a neccharisnyában vergődő, rekedten nyekergő "rocker"k*rvák. És ez kérem undorítóan sztereotip. Egy popkedvelő, népszerű lánykának nem kell feltétlen butának/talpig rózsaszínnek/könnyűvérűnek lenni, ahogy a rocker csajok között is több belevaló fiús lányt láttam eddig, mint miniszoknyás, "hú de nagyon lázadok" mentalitású partiarcokat.
2013. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan-ugyan. A számnak semmi köze a rockhoz, mint zenei stílus; ezen nevetséges felrántani magad. Csatlakozom az előttem szólóhoz - mellesleg a címben befigyel a "looks like" szócska, ami arra enged következtetni, hogy nem a rockot próbálták utánozni/meggyalázni.


Azonban én úgy vagyok vele, hogy nem kell zsigerből ledorombolni a többi zenei stílust és mások ízlését, csak mert az a szendepop & cukormuzsika kategóriájába tartozik.

Az én zenei ízlésem is elég erőteljesen a keményebb melódiák felé tendál, de csak azután mondok véleményt egy másik, úgyszólván "szappanbuborékosabb" műfaj nótáról, miután abba belehallgattam. Attól, hogy egy adott szám pop, rap, jazz, country, techno, dubstep(?), stb. még lehet fülbemászó és nem lesz valaki attól kevesebb, poser vagy szánalmas, ha meghallgatja vagy szimpatizál vele. (Én a zenei pályafutásomat például olyanokkal kezdtem, hála a sok tévés zenecsatornának, mint zum Beispiel Miley Cyrus. Ettől függetlenül nem fogom mentségként felhozni, hogy 10 éven aluli voltam és azt hallgattam, amit a szüleim vagy ami éppen a csatornán ment - kölyökként az tetszett, és legalább annyit tudok róla, hogy ilyen is van. Na.)

2013. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Porcelain Blacknek NAGYON BRUTÁL JÓ hangja van , és vannak neki kicsit rockosabb számai/albuma, amit még Porcelain And The Tramps néven adott ki. És nagyon is tud énekelni, az élő adásai is fantasztikusak. :) <3 Lil Wayne-t én sem annyira értem, hogy miért kellett bele, de mindegy. És igen ez egyértelműen pop!!! DE PORCELAIN ROCKER <3 <3 Imádom a csajt

Egy Trainwreckje :)))

2016. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*elõadásai
2016. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!