Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt ajánlotok egy középhaladónak?

Figyelt kérdés
Vagyis nem ilyen kezdő első elektromos gitár hanem valami komolyabban de mégsem ilyen Steve Vai Ibanez vagy Kirk Hammet ESP.:D szóval nem iylen méreg drága gitár de jó is egy haladó számára is.

2012. dec. 28. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Schecter c-1 :D
2012. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy "középhaladó" vagy tudja, hogy milyen gitárt akar, vagy nincs is szüksége új gitárra... amíg nincs önálló ízlésed gitárok terén, addig ne vegyél újat, mert 2 hónap múlva lehet hogy megtalálod a leginkább hozzád illőt és akkor feleslegesen vetted meg.
2012. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

ez eleg komoly

[link]

2012. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyat ami működik
2012. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően kettő a tábor:fenderes, gibsonos fanok.

Mindkettőnek vannak alternatívái felfelé és lefelé is.

Ha eldöntötted már, hogy melyik csapathoz húz jobban a szíved, akkor a pénztárcádnak megfelelőből válassz. Semmiképp nem javaslom új hangszer megvásárlását, de olyat mindenképp, ami viszonylag gyorsan eladható-cserélhető, ha ráunsz. Itt nézegess: [link]


Javaslom még, hogy haladj be egy (vagy több)készséges hangszerboltba és próbálgasd a baltákat. Ettől okosabbat nem fog senki ajánlani!

2012. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

énmeg ismerek olyat is, akinek a fender nem elég kemény, gibsont meg utálja. na? és hívjuk őket schecteresnek. meg ott vannak az íeszpísek, akkor vannak musicmanasek, az is nagy tábor, prs-esek, yamahások, godinosok, és még sorolhatnám.

nem csak gibson és fender létezik a világon, a hülyék szoktak besorolódni, akinek nyitott füle van, kipróbál elég sok mindent, és többnyire sok esetben is jobbat, mint a gibson vagy a fender

2012. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen stílushoz kellene? Mert az nem mindegy. Nekem egy kicsit feltuningolt Squier Standard Stratom van. (Eredeti helyett satus hangolókulcsok, minőségi hangszedők és hangszedőüregek árnyákoltak, új húrláb...) Nem egy megfizethetetlen dolog, de már egy hangszer és nem játékszer kategóriás gitár. Mióta a hídnál egy hot rails humbucker van, jól bírja a zúzásokat is :) Tegyük hozzá, hogy újonnan egy kb. 80 ezres gitár, és az előző tulaj is és én is költöttem rá, de persze használtan így is nagyon jó áron kaptam. Az ilyen jellegű cuccokat csak ajánlani tudom. Ja, és ha már 60-80e rá tudsz szánni, használtan jó kis gitárokat lehet találni sztem.
2012. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kedves gyalogos. legyél szíves ne untass a hülye leveleiddel, ha kell valami, itt megtalálsz, ne írogass :D amit írtál, az hülyeség, a "két táborról".
2012. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de ha már szerinted ebből a két márkából indul ki minden, akkor pl válaszold meg, a schecter c-7es az melyik tábor tulajdona? a PRS-t a gibsonnak, vagy a fendernek köszönhetjük?
2012. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves névtelen off!

Idéznem kell magam sajnos, mert nem értetted, ettől még nem kellene ilyen hangon megnyilvánulnod, de, ha csak ez megy, sebaj.


"Alapvetően kettő a tábor:fenderes, gibsonos fanok.

Mindkettőnek vannak alternatívái felfelé és lefelé is."


A lényeg az alternatívákban van, sajnálom, hogy nem világítottam rá neked azonnal.

2012. dec. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!