Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dubstep vagy Rock? \m/

Dubstep vagy Rock? \m/

Figyelt kérdés
(Az a vicces hogy a dubstepet aláhúzta pirossal, a rockot pedig nem :D)
2012. dec. 28. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy rock mindenek felett! \m/ :D
2012. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fraser6 válasza:
100%
Mert a dubstep egy semmi a Rock meg életstílus :))
2012. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
konyorgom miert irtok ki ilyen kerdeseket,a dubsz@rt nem lehet egy lapon emlegetni a legnagyobb stilussal
2012. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alternatív :PP
2012. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WorfHadnagy ***** válasza:
100%

A dubstep szerintem olyan, mintha egy robot kiverné... A biztosítékait, természetesen. :-D Ráadásul még divatos is, szövegileg meg értelmetlen, ha egyáltalán van szövege. A Wiki szerint általában pozitív hangvételűek a dubstep-dalok. Ha viszont csak a pozitívra figyelünk, belesétálhatunk a legkisebb csapdákba is.


Én az ilyen rockszabású zenéket szeretem, csatametál, ipari metál, punk, jöhet minden, de elektronikus zenét is hallgatok, főleg industrialt és EBM-et. Mivel a kérdés adott, egyértelműen a rock a befutó. :-D

2012. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a dubstepet át kell érezni ha ez megvan akkor van egy olyan érzés benned hogy Isten vagy ha meg nem tetszik a F*szt szólongatod le más zenéjét ráadásul tudok mutatni olyan dubstepet amiről nem fogod elhinni h az-.-
2013. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!