Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan, aki jelentkezet...

Van itt olyan, aki jelentkezett már az x faktorba, vagy tervezi, hogy jelentkezik? :-) (a mostaniba vagy egy előzőbe)

Figyelt kérdés

Mikor jelentkeztetek, vagy egyáltalán tervezitek? :)

Ti kaptatok már e-mailt? Én a hét elején jelentkeztem, egyelőre csak egy visszaigazoló e-mailt kaptam, azt mondták, még jelentkeznek...

Nektek van már ezel kapcsolatban tapasztalatotok?(a válogatók zajlása)

Várjátok már őket? :)

Ti töltöttetek fel képet magatokról? (és videót?)


19/L



2012. dec. 29. 14:25
 1/9 anonim válasza:
Igen,nekem tavaly voltak benne rokonaim,(Ikrek). Amugy hosszadalmas hercehurca,több 1000 emberből választanak ki
2012. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Hát igen, az picit zavaró, hogy rengeteget kell várni és felutazni Pestre. (mert ugye van előválogató a producerek előtt...)

A rokonaid mit meséltek? Nekik mi volt a benyomások erről az egészről. (Bocsi, de az előző szériákat nem nagyon néztem, eddig külföldön tanultam)

2012. dec. 29. 14:39
 3/9 anonim válasza:
Nagyon megterhelő az egész,és a vastag csaba vagy melyik,mesélte hogy a végén injekciozták is őket annyira kimerítő az egész. Szóval kösd fel a gatyát:)
2012. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az már biztos, hogy nem egy könnyű menet!

Ó, ha én lehetséék az élő showban! :)))

De sajnos ez nem csak a hangról szól, hanem arról is, hogy ki az a személy, aki felkelti a közönség érdeklődését és hozza a nézettséget. Én csak bízm benne, hogy vagyok olyan jó, hogy meglépjem ezt a szintet. De az sem érdekel, ha elbukom. A lényeg, hogy mertem lépni! :)

2012. dec. 29. 14:45
 5/9 peterlord ***** válasza:
Nem akarlak lebeszélni róla, de tudnod kell, hogy ezek a műsorok nem énekversenyek. Ezek televíziós szórakoztató műsorok. Nem a hangod számít, hanem, hogy milyen sztorikat tudsz, tudnál produkálni hétről-hétre. Nem a nézők döntenek, ez óriási átverés. A producerek döntenek mindenről, ami logikus is, hiszen több száz millió forintjuk van benne, tehát nehogy már a karakoszörcsögi Mari néni sms-e döntse el az ő pénzük sorsát.
2012. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel én is tisztában vagyok. Hangilag megállnám a helyem a vetélkedőben, kérdés, hogy a csatorna elég érdekesnek talál-e. Én bízom magamban és remélem ők is hagynak továbblépni. Az álmom az élő show (vagy megnyerni :P), de akkor sem keseredem el, ha elbukom az első meghallgatáson. :)
2012. dec. 29. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

ez a véleményem

2013. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, de ezzel egy nagy baj van: az ő idejében még volt esély így hírnévre szert tenni.... de a mai világban annak az esélye, hogy én itt-ott énekelgetek, felpakolom magam youtube-ra és feldfedeznek majdnem egyenlő a nulláéval... tudom, hogy vannak akiket így fedeztek fel... de nagyon kevesen vannak+ sokuknak volt hozzá kapcsolatuk.... :/
2013. máj. 19. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:
már annyi tehetség sincs magyarországon, mint egy doboz nutella, szóval ha csak egy kicsit is szép a hangod, megnyered :) ha meg nagyon akkor tuti :D
2015. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!