Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombat este volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat este volt az első randink. Azóta nem jelentkezett. Van még esély rá, hogy jelentkezik?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem jelentkezik, pedig én nagyon jól éreztem magam vele és azt hittem, hogy ő is...

Vagy írjak neki én lány létemre??

Nem értem a pasikat! És még a nők a bonyolultak, mi?!


2012. szept. 24. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk bonyolultabbak a nőknél.

És írj neki te, biztos dolgozik vagy tanul.

2012. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet olyat akart, amit te nem. Nem volt könnyen kapható. Esetleg volt dolga, és nem ért rá.
2012. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van két szép kezed, fogod a telefont, vagy a klaviatúrát, és ííírsz. Ennyire egyszerű, ne mindent tőlünk várjatok...
2012. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Néhányan komolyan veszik az első randi utáni 3 nap szünetet. Várj még egy napot és vedd a kezedbe az irányítást. Legalább megtudod, hogy mi van.


Bár engem, ha érdekel a lány, akkor keresem...

2012. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tanul, vagy dolgozik nem magyarázat. 5 perce mindenkinek van, hogy dobjon egy sms-t, másnem a vécén ülve.Hívd fel, vagy írj neki, de ne várj túl sokat a dologtól. Nyugi, rengeteg hal van még a vízben.
2012. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Szia Drágám! Éppen sz.rok és Rád gondoltam! Nagyon jó volt a szombat este, majdem annyira mint ez amit most csinálok! Már könnyezem, annyira hiányzol!"
2012. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát ha nem mondta h hívni fog és h mikor...
2012. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akit érdekelsz,az keres.Ne keresd,amíg ő nem jelentkezik.De 1 hétnél tovább ne várj rá.
2012. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát ha nem mondta h hívni fog, akkor mit is várunk?
2012. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel váltatok el? Mit mondott, amikor elköszöntetek? Nekem is nem rég volt az első randim egy sráccal, és négy napig nem keresett, de lesz második randi. Én is pont így voltam vele, mint te, most meg olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!!:)
2012. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!