Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért kell nekünk indulni az...

Miért kell nekünk indulni az Euróvízión?

Figyelt kérdés
Nem értem, minek erőltetjük, ha egyszer úgyis a a végén leszünk... Mindenki tudja, hogy itt a politika dönti el hogy ki nyerjen... Wolf Katira is mondták hogy ilyen meg olyan esélyes, a Compact D.-re is, aztán hol végezték?? Vagy ha már mindenképp indítani akarnak valamit, legalább valami iszonyú extrémet... mondjuk akár egy rock/metál együttest... ha már úgyis utolsók leszünk, legalább valami botrányosat csinálhatnánk...

2012. dec. 29. 18:36
 1/6 WorfHadnagy ***** válasza:
85%
Én mondjuk az ilyen tehetségkutató szutykokat tartom fölöslegesnek. Divatos, metroszexuális tinimajmokból válogatják ki az ország egyetlen hangját minden évben, csatornánként 2-3 műsorban. Tucatgenny. Az Eurovízióra meg személy szerint fütyülök, nem igen néztem tavaly, vagy mikor sem, de hazaáruló féreg módjára a svéd csajnak szurkoltam. Meg is nyerte, azt hiszem. XD A legtöbb kedvenc zenekarom svéd, jobbnak láttam, ha a földijüknek szurkolok, hehe.
2012. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Mert ebből lesz a sok zsetonja az mtvnek...

Amúgy nem lenne hülyeség egy metál bandát indítani - a lordi is egy metál számmal nyert 2006-ban - csak azok nem adják a nevüket ehhez a bohózathoz. A tavalyi nyertes az a svéd lány meg nem tudom hogyan nyert azzal a tucatsz.rral, ahol ilyen semmi szám nyer az nem érdemel nézőt.

2012. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mondjuk az tény, hogy szinte egy metál banda se vállalná, hogy ebben a szennyben részt vegyen... pedig lehet azzal előrébb kerülnénk mint ezzel a sok szánalom tucatpop"zené"-vel...
2012. dec. 31. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz is, de ha bejelentenénk, hogy nem indulnánk, akkor kész világvége hangulat lenne. Legalábbis itthon. Aki azon sírt állandóan, hogy minek megyünk már megint, úgyse nyerünk blablabla (most nem épp rád gondolok), most azon ajvékolna, hogy kihagyjuk. 2010-ben nem ment tőlünk versenyző, akkor is sóhajtoztak az emberek.
2013. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de azzal se vagyunk előrébb ha indítunk egy ilyen byealex-féle 'énekest'
2013. ápr. 21. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát... ilyen ByeAlexünk nemigen volt eddig, az tény.

De megérdemel egy esélyt. Nem tudhatjuk, hogyan fogja fogadni a közönség az eurovízión. Nem olyan biztos ám, hogy kudarc. De ha nem is drukkolunk neki, legalább ne döngöljük a földbe, azért mert van egy külön stílusa.


Külföldieknek amúgy tetszik a dal. És hogy-hogy "úgyis utolsók leszünk"? Mikor voltunk mi ténylegesen az utolsó helyen? Jó, nem is a top5-ben virítottunk, de legalább átmentünk az elődöntőkön. Ne legyünk már ilyen pesszimisták, ezt úgy utálom :( Olyan érzésem van tőle, hogy meg se érdemeljük hogy bárki is menjen Magyarországról, pláne hogy meg is nyerje.

Hozzáteszem így mostmár, ha utolsóként végeznénk ezen a dalfeszten, akkor akik erre már előre befizettek, miért siránkoznak rajta? Erre számítottak, nem?

2013. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!