Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy tehetségkutatóban (x...

Egy tehetségkutatóban (x faktor) milyen dallal éri meg indulni? Musicallel nagyon "gáz" lenne?

Figyelt kérdés

Nem nagyon látom, hogy az aktuális popslágereken kívül énekelnének-e mást. Olyat is olvastam, hogy nem fogadják nagy szeretettel a popzenéből kilógó műfajokat. Ez igaz? Annyira gáz lenne elindulni egy musicaldallal? :O

Ha ez igaz, akkor szerintetek milyennel érdemes indulni?



2012. dec. 27. 15:58
 1/5 anonim válasza:
tuti hogy az lenne
2012. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D köszi
2012. dec. 27. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne gáz, csak kisebb az esély hogy tovább jutsz. Nézz vissza pár adást, kizárólag érzelmes-ömlengős pop sláger megy. Aki eredetileg nem ilyen stílusú, abból is azt csinál a sztárgyártó gépsor.

Uh ha tovább akarsz jutni marad a sablon: érzelmes-ömlengős. Ha letojod, egyszerűen csak meg akarod mutatni magad, akkor bármi belefér.

2012. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Érzelmes dal kell, és fontos, hogy ne legyen egyszerű, de ne is túl bonyolult. Úgy értem, hangzásilag.

Beyonce - If i were a boy pl tökéletes dalválasztás, van benne minden, ami kell...

2012. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azért nem ilyen egyszerű a dalválasztás szerintem: kell, hogy a személynek jól álljon.

Nem szándékozom jelentkezni, csak elgondolkodtam a dolgon. Érdekes, hogy tényleg csak az aktális slágereket nyomják.

2012. dec. 28. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!