Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14 éves vagyok megszeretnék...

14 éves vagyok megszeretnék tanulni hörögni és ehhez van valami énektanár vagy valami, mert utube videokbol nem tudok semmit megtanulni?

Figyelt kérdés
Ja és nem muszáj jónak lennem, csak tudjam utána fejleszteni
2013. jan. 2. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
A hörgésnek és az énektanárnak mi köze egymáshoz? Az énektanár énekelni tanít meg.
2013. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit tudjam én ezért kérdeztem
2013. jan. 2. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Szóval azt se tudod miről kérdezel? Fogadd őszinte gratulációmat.
2013. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy létezne énektanár, aki hörögni tanít? Döntsd el, hogy hörögni akarsz, vagy énekelni. Ha jutubról nem tudod megtanulni, és magadtól se tudod kitalálni, hogy hogy kell, akkor csak sajnálni tudlak. Ez nem egy bonyolult dolog. Elképzelni se tudom hogy lehetne ezt tanítani.
2013. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok. Ha mégis találsz hörgéstanárt, akkor kérlek vedd fel valamelyik órátokat videóra, és töltsd föl jutubra, majd küldd el nekem. Rettentően kíváncsi vagyok.
2013. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Énektanárhoz állítanál ezzel akkor vagy kiröhögne hogy mit kérsz, vagy anyázna hogy mit képzelsz ki ő. Ha fogalmad sincs hogy csináld, és még arra is lusta vagy hogy próbálgasd a hangszálad hogy ez menne neked akkor sajnállak, majd kinövöd... Biztos meghallgattál egy BMTH albumot, vagy Brokencydeot, és most nagyon hörögni szeretnél.
2013. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen én már 6 éves korom óta metált hallgatok :)
2013. jan. 2. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy 6 éves korod óta metált hallgatsz még nem fogsz tudni megtanulni úgy hörögni. Gondolom zenekart akarsz alapítani, sztár lenni meg stb... Elég sok ilyen zenekarral dolgoztam együtt, mára már a legtöbbje feloszlott.
2013. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Énektanárt biztos nem találsz, mert aki tud énekelni az még(majdnem biztos hogy)nemtud hörögni. Én egy Death bandának vagyok a frontembere. Ha érdekel a dolog egészen olcsón vállalnálak DE amit fontos tudni a growl, a scream és a többi technika is olyan mint a tiszta éneklés. Ha van hozzá tehetséged akkor hosszab távon is foglalkoznék veled, ha nincs akkor meg fölösleges csinálnod, mert sosem lesz jó.

Keress meg priviben ott tudok bővebbet mondani.

Tegernako

2013. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó

okés majd megpróbálok időt szánni rá, mert sok a tanulni való, vizsga stb. de felfoglak keresni meg szeretném próbálni

2013. jan. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!