Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitáron érdemes tanulnom?

Nyuszii. kérdése:

Milyen gitáron érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és soha nem tanultam semmilyen hangszeren. Kottát olvasni sem tudok, de nagyon szeretnék megtanulni gitározni. Dalok mellé szeretném magam kísérni milyen gitáron érdemes megtanulnom akusztikuson vagy klasszikuson?
2013. jan. 5. 15:06
 1/2 anonim válasza:
71%

" [link]

Itt van egy kis leírás róluk, de szerintem nincs sok különbség közöttük.. max annyi, hogy míg az akusztikus fém-, addig a klasszikus nylonhúrokat használ.

Amúgy én is 15 éves vagyok :D Már 3 éve tanulok akusztikuson játszani, de most egy elektromos gitárra pályázok :DD

Sok sikert a tanuláshoz :D ((Én az akusztikust ajánlom ^--^))

2013. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ének kísérédhez kellene, akkorsz szerintem fémhúros akusztikus gitár lenne a legjobb. Kottaolvasni nem kell tudni, azt csak klasszikus gitárhoz szoktak használni, viszont gitártab-ot olvasni meg kell tanulnod, de az rettenetesen egyszerű :) Az sem baj, hogy nincsen más hangszeren tapasztalatod. Egy kis kitartással alapszinten gyorsan meg lehet tanulni. Sok sikert ;) 16/f
2013. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!