Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » VOLT fesztiválra hánykor kell...

VOLT fesztiválra hánykor kell odamenni hogy közel legyél a szimpadhoz ha egy koncert este kezdődik?

Figyelt kérdés
Ez lesz az 1. VOLTOMM és jön a kedvenc együttesem,és mindenképp közel akarok lenni a szimpadhoz..tapasztalatlan vagyok,szerintetek mikor kell odamenni? beengednek egyáltalán korán?

2013. jan. 7. 22:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, nem teljesen tiszta neked, hogy hogy működnek a fesztiválok. :) Az, hogy beengednek-e korán, az nem kérdés, mivel vannak akik bent is alszanak, végig szabad a ki-be járkálás (kivéve persze a napijegyeseket, de nekik is azt hiszem reggeltől másnap hajnalig szabad a közlekedés). A színpadok a fesztivál területén szétszórva helyezkednek el, de nincsenek elkerítve, max olyan van, hogy valamelyik zárt helységben vagy sátorban van.


Az, hogy milyen hamar érdemes odamenni? Attól függ. Egy nagyszínpados zenekarhoz, egy headlinerhez ahhoz, hogy az első sorba kerülj, szerintem legalább két fellépővel hamarabb, ha elég neked, hogy elől vagy, akkor mondjuk elég az egy is. De azért ezzel érdemes vigyázni, mert az első legalább 50 sorban (mondjuk a Prodigy-n az első 150-ben :D ) akkora tömeg van, hogy szó szerint nem tudsz megmozdulni. Ha nem bírod a bezártságot, vagy kicsi és esetlen vagy, és zavar, hogy folyton a vesédbe könyökölnek, nem biztos, hogy ajánlott.

Amúgy melyik a kedvenc együttesed? (bár van egy tippem...) :)

2013. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

30 seconds to mars <3 aha igen tapasztalatlan vagyok még ez lesz az első fesztiválom (és Mars koncertem is) és én bármit elviselek csak had legyek a közelükbe :)


köszi a választ,biztos hogy előbb odamegyek :D

2013. jan. 8. 17:24
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam :) Én is nagyon szeretem őket, a legutóbbi két Sziget-koncertjükön ott voltam. Ha ügyes vagy amúgy koncert közben is furakodhatsz, nekem sikerült mindkét alkalommal az 1.-2. sorig eljutnom. Ja, ha nem voltál még, akkor lehet hogy nem tudod, de Jared szokott "tömegeket" felhívni a színpadra, első alkalommal mutogatott emberekre, hogy te, te, te, ... gyertek fel, másodszorra már azt mondta, hogy aki akar képet csinálni, az menjen, és biztonságiak segítettek átmászni a korláton. Csak, hogy legyen még motiváció :)
2013. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

tudom áám nagy Echelon vagyok :)) meg szokott "mászkálni" a tömegben,tudod mi meg tartjuk :DD de igen,ezért szeretnék közel lenni,hogy ha mázlim van feljutok,de az is elég nekem ha elég közelről látom őket és hallom :')kb

1 éve vagyok Echelon tehát még amikor itt voltak Magyarországon akkor még nem nagyon ismertem őket..meg amugy sem mehettem volna mert még fiatal(abb) voltam.

NEM BAJ,VÉGRE BETEJESEDETT MINDEN "11:11" 00:00" HULLÓCSILLAG,ÉS EGYÉB HELYZETEKBEN KÍVÁNT VÁGYAM!!

2013. jan. 9. 15:05
 5/23 anonim ***** válasza:

1. Az Echelon szóval csínján bánjunk... köszönöm :)

2. 7 koncertjük után azt hiszem elmondhatom, hogy a furakodókat UTÁLJÁK azok, akik mondjuk reggel 7-8 óta ülnek/állnak/fekszenek az első sorokban, CSAK MIATTUK. Most csak gondoljatok abba bele, hogy ha TI ülnétek ott 12 órát miattuk és egyszercsak jön valaki a semmiből és eléd vág... Szerintem tisztelni kéne a helyfoglalást (hahh, tudom naiv dolog tőlem), szóval aki ilyen módszerekhez folyamodik, az nem igazi rajongó (már bocsánat... nem akarok senkit megbántani).

És itt térnék vissza részben az első ponthoz. Minden rajongó tudja, hogy az Echelon a 30STM "családja", deeeee hozzá kell tennem, hogy koncerten ők a legnagyobb állatok, a legszemetebb koncertre járó népség (bár lehet, hogy csak a magyarokból indulok ki...).

2013. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Miért?:o sztem félreértetted. Tudom mi az Echelon. Hidd el,és igen azt hallottam hogy koncerten "megsemmisül" az egyás "tisztelése" és mindenki életre-halálra "harcol" azért hogy felmehessen a színpadra. Unokatesom volt (a kis mázlista :D) a tavalyi koncertjükön,és alig tudott állva maradni mert annyira tolakodtak. Nem hiszem hogy ha fel lehetne menni a szinpadra te mindenkit magad elé engednél.:)
2013. febr. 5. 20:46
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem, te értettél félre :) És nem bántásból mondom, ne úgy vedd magadra, hisz ismeretlenül semmit sem tudok rólad :)

Csak arra próbáltam rámutatni, hogy nagy különbség van rajongó és Echelon között, merthogy a Marsnál is mindkettő létezik. És ezt pl. az "újonnan jövők" nem igazán érzékelik. Azt hiszik tudják, de nagyon nem (legalábbis szerintem). És pl. én, aki már 7 éve van benne a bizniszbe látom (és valsz a fiúk is... ennek több jelét látom), hogy nagyon felhígult az "Echelon". És még egyszer bocsi, hogy ezeket mondtam, nem akarok magas lóról beszélni, hogy bezzeg én tudom, bla-bla-bla... csak más időszakban is itt voltam és érzékelem a különbségeket, mind a rajongók közt is, és az együttes hozzánk való állásában is... :(


Ami a koncertet illeti... személy szerint pont tojok arra, hogy felmenjek a színpadra. Tény viszont az, amit mondtál, hogy élet-halál harc van a közönségben, ebből kifolyólag az első sor szimplán azért jó, mert ott nincs senki az arcodban, ezért kapsz levegőt, míg mondjuk a második-harmadik sorban már nem...

2013. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Eloszor csak rajongo vtam,de aztan volt egy Echelon ismerosom aki "bevitt" ebbe az egeszbe. Es azt hiszem nagyon halas vagyok neki.Es a Marsnak is. Teljesen megvaltoztattak(pozitiv ertelemben).

Mondjuk 7 eve Echelonnak lenni nem semmi :)

Az en helyzetem erdekes,mert 14 vagyok,es kb 2 eve "jott meg az eszem",hogy mi a jo zene,elotte en is ilyen tipikus mai zeneket hallgattam.(Mint manapsag az atlag). Persze nyilvan mindenkinek mas az izlese.

En is remelem (sot kijelentem) hogy sokaig Echelon leszek,es lehet hogy meg nem vagyok olyan regota az,de szerintem nem attol fugg. Na az mas mikor valaki Marsot hallgat de kozbe el sem tudja mondani a tagok nevet :( es Echelonnak nevezi magat..na az oke de tudom hogy ez az egesz ennel sokkal tobbrol szol..Annyira orulok hogy igy alakult :)

2013. febr. 6. 13:10
 9/23 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam, hogy 7 éve vagyok Echelon, hanem, hogy 7 éve ismerem őket. Látod, ezt mondtam! A kettő nem feltétlenül ugyanaz. Az elején nagyon nem akartam becsatlakozni, mert fura volt (legalábbis amit a magyaroktól láttam/nem láttam). Aztán a saját kezembe vettem a dolgokat és tényleg Echelon lettem, legalábbis ahogy olvastam és ahogy a lehetőségeim megengedték. Aztán lassan belefásultam, csalódtam (másokban és magamban is egyaránt)... Úgyhogy már nem tartom magam annak. Sajnos a banda elveiben is csalódtam (talán ez a fő ok), ami nagyon rossz, de még így is túlságosan szeretem őket ahhoz, hogy "elhagyjam őket".

Te mitől érzed magad Echelonnak? :) (Nem kell válaszolnod, ha nem akarsz)

2013. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Bocsi technikan telon olvastam a valaszod es tenyleg,valamiert azt olvastam vagy azt fogtam fel hogy Echelon vagy 7 eve. Bocsi tenyleg nem szandekos volt.:)

Hat..Echelonnak erzem magam,es erzem azt a csaladias legkort.Nehez megfogalmazni.Nem csak egy banda,hanem 3 olyan ember akik teljesen megvaltoztattak az eletem,es engem.Inspiralnak.Ok tettek ilyenne amilyen vagyok.Boldogsaggal tolt el ha a zenejuket hallhatom,ugy erzem nelkuluk senki lennek..Szeretem oket!Nem csak a zenejuket,hanem oket is! Torodnek velunk.Ugy erzem vagyok valaki.Sokszor a Mars mentett meg attol hogy szetszedjem magam! Es erzem hogy az Echelon tenyleg egy csalad.Az Echelonok meghallgatnak,es segitenek ha valami baj van.Es nagyon osszetartoak. Lehet,nekem meg nincs annyi tapasztalatom mint neked,de a lenyeget en is erzem hidd el.Brothers&Sisters<3

Alig varom mar hogy vegre atelhessek egy koncertet.Igazabol allitolag ott derul ki igazan,mennyire szep dolog az Echelon..mikor ottvagy,es ok is ott vannak egy helyen,es mennek a szamok.A legkor :') Istenem de varom mar<3


Ha mar beszelgetunk,szerinted milyen lesz Jared uj tetkoja?:o en mar nagyon kivancsi vagyok c: meg az uj klip!! Olyan erdekesen hangzik..Meghalok mar olyan kivancsi vagyok! :D (gondolom ezzel nem vagyok egyedul:)

2013. febr. 6. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!