Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek hogy tetszik a Metallic...

Nektek hogy tetszik a Metallica új albuma?

Figyelt kérdés
A neve Beyond magnetic és 2012 szeptemberében lett meg. Nekem személy szerint nagyon bejön, szerintem tök jó. Most csak úgy érdeklődök. Kíváncsi vagyok, hányan hallották eddig rajtam kívül. :)

2013. jan. 9. 18:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Már azt hittem lemaradtam valamiről, aztán láttam, hogy a Beyond-ról van szó.

Mikor kijött meghallgattam párszor. Végül is nem rossz, de nem is olyan jó, hogy gyakran hallgatnám. Egy átlagos kislemez.


(Nem kötekedésből írom, de 2011 decemberben jelent meg digitálisan, CD-n 2012 január végén.)

2013. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A mostani stílusok nem olyan rossz, de a régihez (Kill 'em All, Ride, Master, Justice, Black) fel sem ér. Nekem ez a Beyond Magnetic úgy tűnik, hogy azok a számok amik nem kerültek rá a Death Magneticre. És egy albumra általában a nem annyira jó számok kerülnek fel. Egyszer-kétszem meghallgattam, de nem maradt meg bennem.
2013. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) kedves első: köszi, h kijavítottad, jobb így, hogy nem tudom rosszul és már nem mondok többet hülyeséget. :D nem tudom, nekem nincs vele bajom, éppúgy tetszik, mint az összes többi, de hát nem lehet mindenki egyforma! :) minden esetre örülök, h válaszoltatok.
2013. jan. 10. 07:15
 4/25 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy EP vagy is egy olyan lemez, ami kevés számot tartalmaz. Általában az EP-t az új album előtt adják ki 1 évvel, legalább is jelzik, hogy készül az új album. A Metallica esetében új album 2014-ben lesz várható. És nagyon tetszik, mint a többi. 1 héttel a megjelenés után meg is vettem.
2013. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de nem olyan sűrűn hallgatom pedig rohadt nagy Metallica fan vagyok :D
2013. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én is hatalmas rajongó vagyok és azonnal lecsapok rá, ha valami újat hoznak. :) Új album 2014-re?! Jól hangzik! :D ha tényleg így van csúcs!
2013. jan. 11. 14:37
 7/25 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok vele :D a 2014-es albumra én is kíváncsi vagyok :D
2013. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én is nagy rajongó vagyok, bízzunk benne, hogy jövőre lesz új album és talán M.O.-i koncert is. Az EP óta folyamatosan koncerteznek az új album pedig, azért csúszik 2014-re,mert a nyáron fogják forgatni a 3D-s filmjüket, közben Kirk kiadott egy könyvet is és egy Deep Purple feldolgozást is hallhattunk tőlük http://www.youtube.com/watch?v=APIY8x5gy7w.
2013. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Fú, kössz a sok csúcs választ! Meg így legalább látom, h nem csak engem foglalkoztatott ez a kérdés... Csak mert mostanában nemigen találkozok olyan sok Metallica-rajongóval. :) am a koncert is tényleg jöhetne már!
2013. jan. 16. 08:08
 10/25 anonim ***** válasza:

(Első válaszoló vagyok.)

Én is nagyon szeretem a Metallica-t, velük / miattuk szerettem meg ezt a stílust. A mai napig ők a kedvenceim. Bár ez nálam nem jelenti azt, hogy minden lemezük tetszik. Az első négy viszont megkerülhetetlen alapmű. Azok közül is a kedvencem az ...And Justice For All.

Koncertnek én is örülnék, mert mikor 2010-ben itt voltak, sajnos nem tudtam felmenni megnézni őket.

2013. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!