Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha a Radiohead elismert és...

Ha a Radiohead elismert és népszerű banda youtube-on miért van kevés nézettsége?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem zseniális banda

2013. jan. 9. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Induljunk ki abból, hogy a legnézettebb videó az a hulladék "gángán sztájl"... A jutyúk nem mérvadó.


Aztán a gángános gyökér a nagy nézettségével majd felléphet falunapon a Radiohead meg megtölt egy csarnokot.

2013. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában az igényesség fordítottan arányos a népszerűséggel. (Ritka az, amikor nem egészen ez jellemző.)
2013. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
te miről beszélsz? több milliós nézettségű videói vannak. egyébként a felettem lévőnek teljesen igaza van.
2013. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Lemezeladasok a mervadoak.Lehet,hogy egy gangnam fosnak 599 milliardos nezettsege van de ebbol alig 99 ember aki meg is veszi a lemezeit es elmegy a koncertjere.Ezert van az,hogy meg mindig a metal/rock jar a zeneipar elen mert manapsag is ha pl egy kicsit ismertebb zenekar mint pl a Children of Bodom ki ad egy uj lemezt 1 nap alatt 500ezren veszik meg.
2013. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahhoz, hogy a Radiohead zenei világát értékelni sőt élvezni tudd, kell azért egy komolyabb zenei műveltség. Én Pink Floydon szocializálódtam, tehát elmondhatom, hogy kedvelem az elvont zenét, de némely RH szerzeményt még nekem is nehezen vesz be a gyomrom (erre azt szoktam mondani, hogy vannak darabjaik, amiket nehezebb végighallgatni mint végignézni egy Tar Béla-féle 6 órás Sátántangót). Most szerinted egy Rihannán/Pussycat Dollson nevelkedett csürhe mit kezdene vele, ha néha rajtam is kifog? Szóval ne csodálkozz. Örülj neki, hogy megmarad rétegzenének.
2013. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a régebbi számaikat (Sit Down. Stand Up, We Suck Young Blood, 15 Steps, In Limbo, Punchup At A Wedding) amelyek között azért vannak pszichedelikus számok de sajnos Veled ellentétben nem értem őket, a mögöttes tartalmakról nincs ötletem
2013. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Floyddal ne is említsük egy lapon. Ők sose írtak popzenét, a Radiohead meg azzal lett sikeres. Ha valaki igazán odafigyel, észreveszi a minőségbeli különbséget még akár a könnyebben befogadható Brain Damage (Floyd) és mondjuk a Creep (Radiohead) között is. A Creep többnek álcázott tingli-tangli, a Brain Damage meg, hát zene, igazi, őszinte megszállottsággal és kifinomultsággal.
2015. febr. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Most szerinted egy Rihannán/Pussycat Dollson nevelkedett csürhe mit kezdene vele, ha néha rajtam is kifog?"


Azt a k**va!!! Te ennyivel magasabb szellemi szinten állsz a rohadt csürhénél? Mer' akkor te nagyon durván király csávó vagy!


Egyébként az ilyen beképzeltek tipikusan a félműveltek szoktak lenni. A valóban művelt, érzékeny ember nem hiszi magát ilyen gusztustalanul felsőbbrendűnek. Szóval, félművelt kis csicska vagy, azért hallgatsz rádiófejet, és hiszed azt, hogy ettől különleges vagy.

2015. febr. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Igazabol szinte mindenkiben ott az ego. Es mindenki barmit hallgat, lehet azt mondja nem erzi magat felsobbrendunek de a melyen akkor is ott van az, es ezzel nem vitatkozok, nincs egyenlore olyan ember akinek nincs egoja, meg a dalai lamanak is van...
2015. márc. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Többnek álcázott tingli tangli... :D Ember sírok... :D Hogy lehet többnek álcázni? xD


A Creep egy nagyon önmarcangolós, mélabús, olyan kicsikét grunge-os dal, amiben már meglátszott, hogy milyen iszonyatosan tehetségesek ezek az, akkor még srácok, például akkor amikor Thom verse-je után Jonny ráb*sz kettőt a gitárra, aztán jön a refrén... ááá mesteri... szóval nem álcázzák semminek.. az első két albumuk kicsit könnyedebb hangzást tartalmazott, mint az utána következőek, de hát azoknál nem is nehéz... mert az tökéletesen megfogalmazta az egyik válaszoló, még egy PF-en nevelkedett hallgatónak is nehéz sokszor befogadni, annyira mély és annyira elvont... ezeket az albumokat pop-nak nevezni... de már az első kettőt is, amik alternatív rock (az első esetében kis grunge-os beütéssel) albumok voltak... az alternatív és underground műfajú zenéket soha nem szoktuk pop-nak hívni, mert nem tartozik a fogalomkör alá, max. könnyűzenének lehet hívni, ami egy nagyobb fogalomkör, de az új albumokkal már sokszor abból is kiesik az együttes, mert már olyan erős jazz beütése van némelyik albumnak... ugye a jazz pedig már nem könnyűzene.

2015. júl. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!