Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ázsiai magyarok, ti hova...

Ázsiai magyarok, ti hova szerettek járni bulizni Pesten?

Figyelt kérdés
Arra gondolok , hogy melyik szórakozóhelyen találhatlak meg benneteket többségben? :D Hova szerettek járni? Hajógyári vagy esetleg más? :)

2013. jan. 10. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy ázsiai magyar -.-
2013. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én speciel mostanában a Morrisonsba, néha belvárosi közepes kategóriájú kocsmákba. Hogy a többiek hová járnak, azt nem tudom. Van valami japán party gyűjtőoldal, itt is be volt linkelve hasonló kérdésnél.
2013. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ^^
2013. jan. 11. 20:00
 4/5 valtozovaltozatlan válasza:

ázsiai magyar: persze egy ilyen kifejezés még nem köztudott, de úgy gondolom, hogy egyre elterjedtebb és egyre nagyobb jelenség lesz az elkövetkezendő pár évtizedben Magyar földön. Ázsiai magyar az a személy, aki vagy magyar kultúrkörben nevelkedett fel. Ezek a személyek még nincsenek olyan számban, hogy a köztudatban elfogadott jelenség legyenek. Példának gondolj bele abba, mi van a fővárosi ázsiai fiúkkal/lányokkal, akik már magyar közoktatásban tanulnak? Az ő entitásuk már bír nyugati eszmékkel, nem csak keletivel.


A kérdéshez pedig, igen van 4 gyűjtő party-sorozat, ahová a legtöbb ázsiai lejár, de ne tévesszenek meg, mert ők legtöbbje csak külföldi hallgató és nem letelepedett ázsiai.

Személy szerint én is középkategóriás kocsmákban fordulok elő, hajógyári ki van zárva (alig van olyan ázsiai aki szereti a "tuc-tuc" zenét). Morrisons, Instant, Szimpla, Csendes, Nagymező utca. Ezeken a helyeken találkoztam más ázsiai magyarokkal.

2013. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm ^^ és azt is , hogy igazat adtál nekem :'D nekem nem volt erőm vitatkozni vele..^^
2013. jan. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!