Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi (magyarok főleg)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi (magyarok főleg) Londoniak! Milyen egy más etnikumú fekete vagy indiai lánnyal járni? Milyen komoly kapcsolatban gondolkoznak, miben mások?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 17:58
 1/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
62%

16/L vok.

szerintem a feketék okésak. az afgánokkal vigyázz..és hát nemtudom az indiaiak bonyolultak és teljesen más a kultúrájuk és a szokásaik és a vallásuk szóval macerás velük összejönni.

2011. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eslő nap amikor Londonban voltam, egy europai arcú indiai szexbomba húszon éves csajjal szemeztem a buszon. Majd amikor nem szálltam volna le akkor amikor ő, ő oda jött hozzám beszélgetni. Össze akt velem jönni! ;) Én egy maci vagyok ö meg vékony nagymellű lány volt, kint volt a feszes hasa mert rövid top (rózsaszín) télikabát volt rajta. Nem tudtam elhinni hogy komolyan össze jönne velem, elszalasztottam. Életem legszebb nőjét akit életben láttam. :-(
2011. jan. 16. 08:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Össze akart jönni velem! ;) (?) Nem értem de tényleg. És kint nem ez volt az egyedtelen eset. Ott macis ként nem kigyúrtan magas srácként jó pasi voltam érezni lehetett.
2011. jan. 16. 09:06
 4/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
Ez biztos azért van mert a lányok megunták a sok anorexiás angolt :D
2011. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen más kultúra és mentalitás, csak problémák lehetnek belőle. A magyar maradjon meg az európai kultúrkörnél.
2011. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Magyarországon akadtam bele fekete lányba. Konkrétan az egyetemen hat éve és házasság lett belőle. Azért kissé parás részek azért voltak, például mit szólnak a szülei, hogy fehér fiúval jött össze, de nem volt gond. Mondjuk megegyeztünk, hogy kitartunk egymás mellett, bármit szólnak. Általánosítani szerintem nem lehet, bőrszíntől független ki neked az ideális. A londoni feketék amúgy javarészt már egészen asszimilálódtak többségében és kint élő ismerős azt mondta kifejezetten kedvelik a fehér fiúkat. Ha van valaki akivel össze tudsz jönni, ne félj!:D
2011. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!